Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:46, 23 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18126
Catalinasdiary napisał(a)
Ale super plan, rzeczka fajna, spójny tył będzie. i Klon jest piękny. Że też takie okazy są w tym naszym ogrodniczym, no nie do wiery


Wyobraź sobie stał pośród innych roślin tuż przy wejściu do sklepu. Tylko czubek mu było widać .

Ale - widziałam go również w szkółce w Duchnicach. Było kilka sztuk .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 11:22, 23 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiu, klonik cudny! Rzeczka bardzo fajna, będzie ciekawie, choć Asi kółka też super Nie mogę się doczekać Twoich działań, ja jeszcze przestępuję z nogi na nogę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
inka74 15:47, 23 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
A ty chcesz tę firletkę smółkę? Mogę ci sadzonki zrobić tylko raczej po kwitnieniu bo teraz to z lekka padnie. To taka dziwna roślinka, ładnie kwitnie choć krótko a potem taka niska nagle się robi kępka.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 16:14, 23 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18126
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Kasiu, klonik cudny! Rzeczka bardzo fajna, będzie ciekawie, choć Asi kółka też super Nie mogę się doczekać Twoich działań, ja jeszcze przestępuję z nogi na nogę


Ja się też nie mogę doczekać . Może dziś wykonam ten pierwszy krok? Na razie widzę, że kropi... jeśli nie przestanie to zaraz pojadę po obornik .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 16:18, 23 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18126
inka74 napisał(a)
A ty chcesz tę firletkę smółkę? Mogę ci sadzonki zrobić tylko raczej po kwitnieniu bo teraz to z lekka padnie. To taka dziwna roślinka, ładnie kwitnie choć krótko a potem taka niska nagle się rogi kępka.


Powiem Ci, że mi się bardzo spodobała ze względu na kolor kwiatów. Ale myślę że może być trudną rośliną do zakomponowania w takim ogrodzie jak mój, bo nie schowa się w buszu innych roślin. I tak naprawdę to nie wiadomo gdzie ją posadzić - na brzeg rabaty w fazie kwitnienia za wysoka a w głębi bez kwiatów za niska.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 16:20, 23 maj 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
miałam ja w głębi i przesadziłam na brzeg właśnie dlatego, że po kwitnieniu nagle taki dół był. Teraz jest Ok bo najpierw jest firletka, potem niska (w teorii bo praktyka może być inna) pysznogłówka a potem róża)
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 16:30, 23 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Jak Kasia grymasi z firletką, to ja przygarnę chętnie przymierzam się do niej ze dwa lata i ciągle wywalam z koszyka - nawet nie wiem, czemu
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 16:57, 23 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18126
Iwonko, ja się wstrzymam z tą firletką, ale bardzo dziękuję . Ty to normalnie jak sklep ogrodniczy. Ja to mogę tylko dzielić się szałwią, rozchodnikiem tym zwykłym, hostami no i Ice Dance . Na marginesie - porosły ma takie wielkie kępy tego rozchodnika, że nie wiem czy hortensje dadzą radę je przerosnąć...

Pada drobny ale gęsty deszcz. Nici z ogrodu i do ogrodniczego też nie pojadę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 18:24, 23 maj 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Kasia, to tylko się cieszyć, że u nas drobny... Pruszków zalany, Piastów też
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
asiak 19:03, 23 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Kasiu, ale u Ciebie się dzieje Super!
Klonik prześliczny
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies