Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

tulucy 09:11, 15 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
mrokasia napisał(a)


To przyjeżdżam .
Ale raczej sama - będę wracać od mamy. Po mamie jadę do Makadamii więc u Ciebie pewnie byłabym koło 17-tej. Pasuje?


Porwij Asię ze sobą
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 10:26, 15 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)


Porwij Asię ze sobą


Jeśli tylko się da .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 10:35, 15 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ej, a dziś zdążysz do mnie?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 09:26, 16 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wczoraj miałam dzień ogrodowy - byłam w 3 ogrodach i w swoim miałam gości .
Na pierwszy ogień poszedł ogród Kasi CS - romantyczny, różany, pachnący. Bardzo urósł od mojej poprzedniej wizyty. Bluszcz prawie zarósł biały płot. Mnóstwo nowych trawek i rojniki pod kulką na pniu. A róże pachną obłędnie .
Potem byłam u Asi Makadami, u ktorej poprzednio byłam wczesną wiosną. Ogród zmienił się nie do poznania . Leśna wymiata!!! Wygląda jakby rosła już od dawna, przepiękna! Dwie słoneczne przy tarasie bardzo pyszne .
Następny był ogród Łucji - wczoraj obejrzany na spokojnie, bo poprzednim razem razem z dziewczynami więc mało uważnie. Kilka roślin odkryłam dopiero wczoraj . Rośnie u niej wszystko jak szalone, piękny angielski busz. A groszek mniam, mniam .
No a na końcu przyjechałyśmy z Łucją i Asią do mnie, gdzie dziewczyny szybkim truchtem obiegły moje włości i musiały wracać . Mam nadzieję, że kolejnym razem zagoszczą na dłużej i chociaż lody zjemy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 09:41, 16 cze 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jaka fajna sobota! Zazdroszczę!

Ciekawa jestem tej leśnej u Asi.
Bardzo lubię jej ogród.

A fotki jakieś z tego galopu masz?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 09:41, 16 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Grafik napięty miałaś. Muszę do Kasi_Cs wpaść na róże. Mnie Asia zasiała takie ziarnko zmian z moją różanką, że choć wiem, że to teraz nie jest najlepszy czas ale chodzi mi po głowie jej poszerzenie. Oj bardzo nawet bo ciągle ją mam przed oczami siedząc na fotelu na tarasie. I eM kombinuje z pergolą bo teraz ma przymusowy odpoczynek. Może do zimy coś z tego wyjdzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 09:51, 16 cze 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ale miałyście cudny dzionek
Ale, ze bez lodów? Niepodobna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Helen 12:36, 16 cze 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
mrokasia napisał(a)
Wczoraj miałam dzień ogrodowy - byłam w 3 ogrodach i w e swoim miałam gości .
Na pierwszy ogień poszedł ogród Kasi CS - romantyczny, różany, pachnący. Bardzo urósł od mojej poprzedniej wizyty. Bluszcz prawie zarósł biały płot. Mnóstwo nowych trawek i rojniki pod kulką na pniu. A róże pachną obłędnie .
Potem byłam u Asi Makadami, u ktorej poprzednio byłam wczesną wiosną. Ogród zmienił się nie do poznania . Leśna wymiata!!! Wygląda jakby rosła już od dawna, przepiękna! Dwie słoneczne przy tarasie bardzo pyszne .
Następny był ogród Łucji - wczoraj obejrzany na spokojnie, bo poprzednim razem razem z dziewczynami więc mało uważnie. Kilka roślin odkryłam dopiero wczoraj . Rośnie u niej wszystko jak szalone, piękny angielski busz. A groszek mniam, mniam .
No a na końcu przyjechałyśmy z Łucją i Asią do mnie, gdzie dziewczyny szybkim truchtem obiegły moje włości i musiały wracać . Mam nadzieję, że kolejnym razem zagoszczą na dłużej i chociaż lody zjemy .

Kasia, a zdjęcia porobiłaś? Takie ogrody to trzeba uwieczniać
____________________
Helen - Hortensjowo
mrokasia 17:05, 16 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Johanka77 napisał(a)
Jaka fajna sobota! Zazdroszczę!

Ciekawa jestem tej leśnej u Asi.
Bardzo lubię jej ogród.

A fotki jakieś z tego galopu masz?


Baaardzo fajna sobota tylko czas gnał jak opętany i nie było czasu by dłużej posiedzieć, pooglądać, porozmawiać.... a tym bardziej by robić zdjęcia choć aparat wzięłam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:10, 16 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
inka74 napisał(a)
Grafik napięty miałaś. Muszę do Kasi_Cs wpaść na róże. Mnie Asia zasiała takie ziarnko zmian z moją różanką, że choć wiem, że to teraz nie jest najlepszy czas ale chodzi mi po głowie jej poszerzenie. Oj bardzo nawet bo ciągle ją mam przed oczami siedząc na fotelu na tarasie. I eM kombinuje z pergolą bo teraz ma przymusowy odpoczynek. Może do zimy coś z tego wyjdzie.


No właśnie bardzo napięty - tu chwilę, tam chwilę. Z jednej strony bardzo fajnie bo czas miło spędzony a z drugiej niedosyt...
Mówisz o tej rabacie przy huśtawce? Za owalną? Tam aż się prosi poszerzyć .
Będę trzymała kciuki za pergolę i resztę planów .

U nas eM zakupił w piątek basen . Na razie, na szybko rozłożyliśmy na żwirze styropian i na nim postawiliśmy basen. Ale już jutro zamawiamy płyty chodnikowe i będziemy w tym miejscu układać placyk pod basen . Przydałby mi się w tym celu tydzień z niższymi temperaturami, bez słońca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies