Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 11:24, 14 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)
U mnie burze były dwie, jedna przed północą a druga ok. Dwie godz. później. Lało jak z cebra, pioruny waliły tak, że miałam wrażenie, ze dom się rusza. Huk był ogromny, widocznie gdzieś blisko w lesie. Błyskawice raz za razem, oczopląsu można było dostać. Prawie nie spałam, piec, anteny odłączałam w nocy. Trwało to tym drugim razem pewnie z godzinę, deszcz lał dłużej. Wszystko mam podlane, ale piętra to miałam ogromnego, no i spać teraz mi się chce


Kurcze Joluś, dobrze że nie narobiło szkód.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 12:47, 14 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
tulucy napisał(a)

Trzeba z jakąś szkołą zagadać, dzieciaki punkty za wolontariat zbierają


tiaa, jak Wam dzieciaki rabaty wypielą, to zastaniecie tylko piach i pył
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 13:51, 14 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Przyszły moje zawilce na frontową . I teraz niech ktoś schowa to słońce bo inaczej ciężko będzie z sadzeniem...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 13:57, 14 cze 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10159
Jaka odmiana zawilców?
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 14:04, 14 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wielkokwiatowe. Odrobinkę jestem rozczarowana bo liczyłam na choćby 1 kwiatka .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 14:14, 14 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
Kasia wygladaja jakby jeszcze nie kwitly wiec moze ci sie poszczesci, moje miodzio cale w kwiatach i wiazówki sie szykuja. wiosna musze tam lekko przerzedzic, beda sadzonki na przedłużenie lesnej i pewnie reszta na rozdawnictwo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
eVka 14:42, 14 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne zawilce, mimo że jeszcze nie kwitną. Wiesz, że miałam je ostatnio w koszyku w Alb... ale stwierdziłam, że za dużo ostatnio kupiłam i nie kupiłam ich.

Co do grabów, miałam identycznie w zeszłym roku. Podobnie zapomniałam o regularnym obfitym podlewaniu a raczej rodzice zapomnieli podczas mojego czerwcowego urlopu i graby poschły. Odbiły dopiero jesienią a na wiosnę już są piękne, zielone. Teraz dbam o ich podlewanie, rzadko a duuuuużo.

Piękne fotki ogrodowe
____________________
Anda 14:48, 14 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Ładne sadzonki tych zawilców, dorodne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mrokasia 17:51, 14 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
TAR napisał(a)
Kasia wygladaja jakby jeszcze nie kwitly wiec moze ci sie poszczesci, moje miodzio cale w kwiatach i wiazówki sie szykuja. wiosna musze tam lekko przerzedzic, beda sadzonki na przedłużenie lesnej i pewnie reszta na rozdawnictwo


Obejrzałam je dokładnie i dostrzegłam przycięte pędy kwiatowe. Także w tym roku już po zawodach. Może i lepiej, skoncentrują się na korzenieniu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:54, 14 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
effka napisał(a)
Piękne zawilce, mimo że jeszcze nie kwitną. Wiesz, że miałam je ostatnio w koszyku w Alb... ale stwierdziłam, że za dużo ostatnio kupiłam i nie kupiłam ich.

Co do grabów, miałam identycznie w zeszłym roku. Podobnie zapomniałam o regularnym obfitym podlewaniu a raczej rodzice zapomnieli podczas mojego czerwcowego urlopu i graby poschły. Odbiły dopiero jesienią a na wiosnę już są piękne, zielone. Teraz dbam o ich podlewanie, rzadko a duuuuużo.

Piękne fotki ogrodowe


Liczę na te zawilce w przyszłym roku . W tym chyba już nie będą kwitły.
Dajesz mi nadzieję, że te moje grabki dadza radę. Trzymaj kciuki. Będę teraz pilnować podlewania.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies