Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gosiek33 11:13, 15 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Tak naprawdę to dziwię się, jak do tej pory wytrzymałaś bez tego dodatkowego kawałka trawnika?
Niezwykle obiecująco wygląda
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 11:14, 15 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gosiek33 napisał(a)
Tak naprawdę to dziwię się, jak do tej pory wytrzymałaś bez tego dodatkowego kawałka trawnika?
Niezwykle obiecująco wygląda


Kochana, my nad zakupem tej działki przemyśliwaliśmy od kilku lat .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:36, 15 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia i będzie tam miejsce na leżaki to możesz znowu tylne rabaty przerabiać bez oszczędzania trawnika ...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
anna_t 11:40, 15 lip 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Niedlugo jesien to duze kopane serby kupisz i szybko sie zaslonisz od południa
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zakrecona 11:46, 15 lip 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Kasiu, nie wiem od czego zacząć

Wychodzę z dołka urlopowego w czytaniu O. Tyle stron u Ciebie natrzaskane od spotkania. Uśmiałam się z tych placków. Możliwości częstych spotkań zazdroszczę.

Rabata pojałowcowa przed i po mnie zszokowała W ogóle masz piękne widoki u siebie.

Nowego kawałka ziemi gratuluję, będziesz szaleć

Przy okazji wyczytałam, że masz hortensje Little Lime. One docelowo jaką maja wysokość, bo u mnie póki co są bardzo little?

Myslałam, żeby na mijankę dosadzić im jeżówki takie nie za wysokie. Już wcześniej podobały mi się Butterfly Kisses (na Twoich fotkach są obłędne), byłyby dobre wysokościowo?

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Toszka 11:56, 15 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
mrokasia napisał(a)


Dzięki dobra kobieto! Mam zatem plan na 10 lat .
(...)

Jakie 10? Dotychczasową rewolucję zrobiłaś w tempie turbo to i na nowym kawałku nas zaskoczysz
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
mrokasia 12:24, 15 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
tulucy napisał(a)
Kasia i będzie tam miejsce na leżaki to możesz znowu tylne rabaty przerabiać bez oszczędzania trawnika ...


A żebyś wiedziała, że będzie miejsce na leżaki . Chcemy zrobić tam placyk pod basen i miejsce do posiedzenia w cieniu parasola. Wiosną i jesienią na placyku zamiast basenu stałoby palenisko .
Ale tylnych rabat nie ruszam!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:25, 15 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
anna_t napisał(a)
Niedlugo jesien to duze kopane serby kupisz i szybko sie zaslonisz od południa


Byleby tylko zdążyć ogarnąć teren do jesieni .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:30, 15 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zakrecona napisał(a)
Kasiu, nie wiem od czego zacząć

Wychodzę z dołka urlopowego w czytaniu O. Tyle stron u Ciebie natrzaskane od spotkania. Uśmiałam się z tych placków. Możliwości częstych spotkań zazdroszczę.

Rabata pojałowcowa przed i po mnie zszokowała W ogóle masz piękne widoki u siebie.

Nowego kawałka ziemi gratuluję, będziesz szaleć

Przy okazji wyczytałam, że masz hortensje Little Lime. One docelowo jaką maja wysokość, bo u mnie póki co są bardzo little?

Myslałam, żeby na mijankę dosadzić im jeżówki takie nie za wysokie. Już wcześniej podobały mi się Butterfly Kisses (na Twoich fotkach są obłędne), byłyby dobre wysokościowo?



Magda, no jakoś się tych stron natrzaskało . Oglądaj obrazki i już .
Za gratulacje dziękuję. Zanim będę mogła szaleć to dużo czasu upłynie.

Little Lime mam i maja u mnie bardzo różne wymiary. Najwyższa, co do której zaczynam mieć wątpliwości czy jest rzeczywiście LL sięga mi do połowy uda (mam 176cm), pozostałe są niższe - tak w okolicach kolan, a jedna zupełnie malutka - do pół łydki. Ale generalnie z Butterfly Kisses powinny wg mnie dobrze wyglądać na mijankę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:34, 15 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Toszka napisał(a)

Jakie 10? Dotychczasową rewolucję zrobiłaś w tempie turbo to i na nowym kawałku nas zaskoczysz


Ale dotychczasowa rewolucja dotyczyła niewielkich rabatek a teraz mam 600m2!!! Z kożuchem skudlonej trawy, drzewami do wykarczowania i buszem z lilaków...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies