Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

tulucy 10:18, 10 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Właśnie się zapakowaliśmy i wracamy
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 16:46, 10 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


Nie ma problemu, tylko nie wiem jak to zrobić - aktualnie usuwam siewki rosnące w innych roślinach albo bardzo blisko nich i wsadzam do doniczek z ziemią bo mi szkoda wyrzucać. Takie mogą być? Bez gwarancji na przeżycie choć wyglądają całkiem dziarsko... Aktualnie mam takich 5sztuk - mogę Ci podrzucić w niedzielę, bo jadę do mamy. No chyba, że jakieś rosną pod moimi LadyU to dopiero wiosną zobaczę i będę wysadzać.


Pewnie, że mogą być! A rozróżniasz czy to Lady U czy Hameln? Jutro jestem w domku, więc jak najbardziej jestem chętna
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 18:05, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Kasia_CS napisał(a)


Pewnie, że mogą być! A rozróżniasz czy to Lady U czy Hameln? Jutro jestem w domku, więc jak najbardziej jestem chętna


To Ci podrzucę . Te co mam to na 99% LadyU bo na podokiennej tylko te mam. Hameln też chcesz?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 19:37, 10 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)


To Ci podrzucę . Te co mam to na 99% LadyU bo na podokiennej tylko te mam. Hameln też chcesz?


Kochana, jak Ci zbywają to jasne - zanim moje się wysieją (a nie wiadomo, czy rozpoznam i czy wiosną nie powyrywam), to u mamy już będą sobie rosły
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 22:00, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Kasia_CS napisał(a)


Kochana, jak Ci zbywają to jasne - zanim moje się wysieją (a nie wiadomo, czy rozpoznam i czy wiosną nie powyrywam), to u mamy już będą sobie rosły


Ok .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:11, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Dziś przyjechało do nas moje dziecko a że wyrośnięte, silne i dość chętne do pomocy to zaprzęgnęliśmy do roboty . Razem z eMem dokończyli układanie placyku pod kuchennym oknem (trzeba będzie dołożyć jeszcze jedną płytę, ale to wymaga zmiany linii rabaty i zrobimy to już wiosną), poprawili cztery płyty na placyku przed pism kojcem (były za głęboko osadzone) i ułożyli 6 płyt przed furtką . A ja przystrzygłam dziś dwie duże tuje, bo to ostatni dzwonek na cięcie. Jutro rano muszę posprzątać . Zdążyłam też posadzić kupioną wczoraj Limkę na mini rabatce przy furtce, w miejsce jałowca, który był uprzejmy uschnąć . Dosadziłam do niej podzielone wcześniej rozchodniki i trochę ID. Jestem zadowolona, choć lepszego efektu spodziewam się w przyszłym roku . Fot nie ma, bo zrobiło się ciemno...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 22:15, 10 sie 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Poczytałam

Ja też myślę o skrzyniach, bo mi warzywa same wlazły w tym roku do ogrodu

Tetris widzę Twoja specjalność Lubię to!
Ja na razie muszę poczynić tetris ze szkółkarzem, bo sprzedał mi dwie Little zamiast Limelight...

Placyk jutro obfoć koniecznie.

Wypadu do Pęchcina zazdraszczam...
A jak daleko masz ty do Iwicznej? Bo ja do 2013 w zasadzie mieszkałam obok
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
tulucy 22:24, 10 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
A my dziś tylko szafa po południu, bo po sklepach naszło nas na relaks, chyba ciśnienie poleciało, bo że dwie godziny w fotelu drzemkę miałam, a m normalnie padł na łóżko...
Ale szafa stoi, półki też. Jedynie lampy brakuje na suficie.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 22:50, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Johanka77 napisał(a)
Poczytałam

Ja też myślę o skrzyniach, bo mi warzywa same wlazły w tym roku do ogrodu

Tetris widzę Twoja specjalność Lubię to!
Ja na razie muszę poczynić tetris ze szkółkarzem, bo sprzedał mi dwie Little zamiast Limelight...

Placyk jutro obfoć koniecznie.

Wypadu do Pęchcina zazdraszczam...
A jak daleko masz ty do Iwicznej? Bo ja do 2013 w zasadzie mieszkałam obok


Widziałam te Twoje warzywa , od sąsiada przyszły???
Te pomyłki ogrodnicze są okropne... narobisz się, posadzisz a potem zonk...

Foty będą jutro .

Iwiczna po drugiej stronie Wawy, jakieś 50km.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:51, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
tulucy napisał(a)
A my dziś tylko szafa po południu, bo po sklepach naszło nas na relaks, chyba ciśnienie poleciało, bo że dwie godziny w fotelu drzemkę miałam, a m normalnie padł na łóżko...
Ale szafa stoi, półki też. Jedynie lampy brakuje na suficie.


Szafa stoi, szafa gra . A że po ciemku, no cóż...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies