Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 19:01, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
sarenka napisał(a)
Kasia, pokażesz swoje Hameln?? Wkleiłem u siebie zdjęcia,ale chciaksbym zobaczyć jak prawdziwe Hameln wyglądają


OK, zaraz cyknę fotkę

sarenka napisał(a)
co jest w Pęchcinie?


Szkółka i ogród pokazowy Szmit .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 21:35, 09 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


no i???

Ha.Ha. Toż to prawie wyjazd jak na wakacje Do mnie masz półtorej godziny
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
mrokasia 21:51, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
Dziś spędziłam bardzo fajny dzień - w przemiłym towarzystwie Gosi powałęsałam się po kilku szkółkach i pooglądałam drzewa. Miałam też okazję zobaczyć ogród Gosi i nowe oczko - super! Nawet żabki już są . Gosia ma mnóstwo ciekawych roślin i fajnie zagospodarowaną przestrzeń. Bardzo mi się jej ogród podobał.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
TAR 22:05, 09 sie 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7558
mrokasia napisał(a)
Dziś spędziłam bardzo fajny dzień - w przemiłym towarzystwie Gosi powałęsałam się po kilku szkółkach i pooglądałam drzewa. Miałam też okazję zobaczyć ogród Gosi i nowe oczko - super! Nawet żabki już są . Gosia ma mnóstwo ciekawych roślin i fajnie zagospodarowaną przestrzeń. Bardzo mi się jej ogród podobał.


no ba, ja na zywo nie widzialam ale po zdjeciach widac, ze pieknie i do tego wlascicielka super fajna (tu akurat mialysmy okazje sie poznac)
____________________
Ogrod nad bajorkiem
eVka 22:13, 09 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Fajna wycieczka, szkółki to dla nas na ziemi, plac zabaw w jednym! A jeszcze wizyta u Ogrodowiczanki extra!
____________________
Kasya 22:47, 09 sie 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42163
mrokasia napisał(a)
Dziś spędziłam bardzo fajny dzień - w przemiłym towarzystwie Gosi powałęsałam się po kilku szkółkach i pooglądałam drzewa. Miałam też okazję zobaczyć ogród Gosi i nowe oczko - super! Nawet żabki już są . Gosia ma mnóstwo ciekawych roślin i fajnie zagospodarowaną przestrzeń. Bardzo mi się jej ogród podobał.

A w jakich szkółkach byłyście ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 22:52, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
TAR napisał(a)


no ba, ja na zywo nie widzialam ale po zdjeciach widac, ze pieknie i do tego wlascicielka super fajna (tu akurat mialysmy okazje sie poznac)


effka napisał(a)
Fajna wycieczka, szkółki to dla nas na ziemi, plac zabaw w jednym! A jeszcze wizyta u Ogrodowiczanki extra!


100% racji!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 22:55, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
Kasya napisał(a)

A w jakich szkółkach byłyście ?


U Grąbczewskich, w Świecie Zieleni i u Ulińskich.
Generalnie stwierdzam, że w Waszej okolicy są znacznie bardziej wypasione szkółki niż u mnie. Zazdrość.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 23:00, 09 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6758
mrokasia napisał(a)
Magara, widze że temat pęcherznic już omówiony .

omówiony po stokroć
Dziewczyny - jeszcze raz dzięki za wszystkie rady, muszę to sobie zebrać do kupy, rozpisać i przeanalizować
Kasia - dzięki za gościnę :-*
i sorry za offtop'a, totalnie zresztą nie na czasie (bo w sumie teraz ani wiosna ani jesień jeśli chodzi o pęcherznicowe cięcie, no ale tak mi się skojarzyło więc zapytałam )
P.S. Kasia, 699 no i coraz bardziej zazdroszczę Ci efektów ogrodowych w tak krótkim czasie osiągniętych z tą mocą pomyśl może o jeszcze jednej działce i jeszcze jednej i jeszcze... ja się chętnie będę uczyć na Twoich pozytywnych doświadczeniach i efektach
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kasya 23:00, 09 sie 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42163
mrokasia napisał(a)


U Grąbczewskich, w Świecie Zieleni i u Ulińskich.
Generalnie stwierdzam, że w Waszej okolicy są znacznie bardziej wypasione szkółki niż u mnie. Zazdrość.

Świat zieleni to nie wiem gdzie
Ulinscy to tuż koło mnie.., szkoda, byłam w domu cały dzień
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies