Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 23:09, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Magara napisał(a)

omówiony po stokroć
Dziewczyny - jeszcze raz dzięki za wszystkie rady, muszę to sobie zebrać do kupy, rozpisać i przeanalizować
Kasia - dzięki za gościnę :-*
i sorry za offtop'a, totalnie zresztą nie na czasie (bo w sumie teraz ani wiosna ani jesień jeśli chodzi o pęcherznicowe cięcie, no ale tak mi się skojarzyło więc zapytałam )
P.S. Kasia, 699 no i coraz bardziej zazdroszczę Ci efektów ogrodowych w tak krótkim czasie osiągniętych z tą mocą pomyśl może o jeszcze jednej działce i jeszcze jednej i jeszcze... ja się chętnie będę uczyć na Twoich pozytywnych doświadczeniach i efektach


A gość się u mnie ile Ci się podoba, ja lubię gości .
To bardzo miłe co piszesz, cieszę się, że zmiany Ci się podobają . Ale zmartwię Cię, więcej działek niż ta jedna nie będę dokupować. I tak muszę nadszarpnąć swój kapitał emerytalny, na starość coś jeść trzeba a obawiam się, że na samych borówkach nie wyżyję...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 23:12, 09 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Kasya napisał(a)

Świat zieleni to nie wiem gdzie
Ulinscy to tuż koło mnie.., szkoda, byłam w domu cały dzień


Świat Zieleni w Starej Iwicznej.
Byłaś w domu??? Szkoda, że nie wiedziałam... Gosia mówiła, że to niedaleko od Ciebie ale byłam przekonana, że w ciągu dnia Cię nie ma...
Nadrobimy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 23:27, 09 sie 2019


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6758
mrokasia napisał(a)


A gość się u mnie ile Ci się podoba, ja lubię gości .
To bardzo miłe co piszesz, cieszę się, że zmiany Ci się podobają . Ale zmartwię Cię, więcej działek niż ta jedna nie będę dokupować. I tak muszę nadszarpnąć swój kapitał emerytalny, na starość coś jeść trzeba a obawiam się, że na samych borówkach nie wyżyję...

no podobają
a do starości to jeszcze masz trooooochę, ale na starość ponoć człowiek apetyt traci a i zapotrzebowanie energetyczne mniejsze, a w tych borówkach, to wiesz... moc witamin a jak jeszcze dodasz własne warzywka
Kasia - raz jeszcze dzięki, na pewno skorzystam jak tylko skończę robić tabelkę o pęcherznicach z plusami i minusami cięć wiosenno-jesiennych podsumowanie oczywiście chętnie udostępnię potrzebującym gdyby się tacy znaleźli
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gosiek33 07:03, 10 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Się spłoniłam, tyle pochwał...
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 08:26, 10 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wy wiecie, że ja dopiero potem wieczorem po postach doszłam, że to ty Kasiu byłaś byłaś jak rozmawiałyśmy z Gosią a nie Kasya )) i początkowo troszkę się zdziwiłam czemu Kasya pisze, że nigdzie nie była )) dopiero jak połączyłam twoje i Gosi wpisy to mi z 1+1 wyszło 2, zakręcona wczoraj byłam jak nie powiem co.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 08:39, 10 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
Kasia m mi się towarzysko ogrodowo rozwija normalnie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 09:14, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Magara napisał(a)

no podobają
a do starości to jeszcze masz trooooochę, ale na starość ponoć człowiek apetyt traci a i zapotrzebowanie energetyczne mniejsze, a w tych borówkach, to wiesz... moc witamin a jak jeszcze dodasz własne warzywka
Kasia - raz jeszcze dzięki, na pewno skorzystam jak tylko skończę robić tabelkę o pęcherznicach z plusami i minusami cięć wiosenno-jesiennych podsumowanie oczywiście chętnie udostępnię potrzebującym gdyby się tacy znaleźli


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:15, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
Gosiek33 napisał(a)
Się spłoniłam, tyle pochwał...


Gosia, ale przecież ja samą prawdę napisałam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:17, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
inka74 napisał(a)
Wy wiecie, że ja dopiero potem wieczorem po postach doszłam, że to ty Kasiu byłaś byłaś jak rozmawiałyśmy z Gosią a nie Kasya )) i początkowo troszkę się zdziwiłam czemu Kasya pisze, że nigdzie nie była )) dopiero jak połączyłam twoje i Gosi wpisy to mi z 1+1 wyszło 2, zakręcona wczoraj byłam jak nie powiem co.


W zasadzie wcale się nie dziwię, mamy tak samo na imię a bardziej oczywista była u Gosi obecność Kasyi niż moja .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:18, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18089
tulucy napisał(a)
Kasia m mi się towarzysko ogrodowo rozwija normalnie


To chyba dobrze? Pojechaliście po szafę?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies