Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Helen 09:09, 22 sie 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Uwielbiam Twój ogród, poduchy z rozplenic też fajne, każde zdjęcie bardzo ładne, ale i tak nie wiem dlaczego najbardziej lubię cienistą ścieżkę - no mistrzostwo świata po prostu i to o każdej porze roku.
____________________
Helen - Hortensjowo
kwartet 09:11, 22 sie 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Frontowa zwala z nóg ,nie rób takich zdjęć bo ja na urlopie( czytaj na odwyku) i ledwo zdzierżam ,a ta herbatka o poranku i obchodzik(wzdychajaca emotka by się zdała)
April 09:14, 22 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10171
Ania, to zajrzyj do Iwonki i popracuj nad rabatką u mnie. Zaraz ci przejdzie nastrój odwykowy Drzew szukam.
U Mrokasi jeszcze się napracujemy wiosną. Teraz ona ma idealnie, no szkoda gadać normalnie
____________________
April April podbija las Mazowsze
kwartet 09:31, 22 sie 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Ja chętnie tylko internet mi wydzielaja i tak z doskoku cos dziabne,zaraz wypływamy to znowu mi tylko książka zostanie.
mrokasia 09:32, 22 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17986
Gosiek33 napisał(a)
Pieknie ogród o poranku wygląda.

Zmartwiłaś mnie papierologią, kciuki więc zaciskam


Dziękuję Gosiu i za miłe słowa i za trzymanie kciuków . Pocieszam się, że jesień to dobry czas na prace z ziemią i ewentualne sadzenie drzew . Tuje też będą miały większą szansę się przyjąć w nowym miejscu.


Helen napisał(a)
Uwielbiam Twój ogród, poduchy z rozplenic też fajne, każde zdjęcie bardzo ładne, ale i tak nie wiem dlaczego najbardziej lubię cienistą ścieżkę - no mistrzostwo świata po prostu i to o każdej porze roku.


Helen, bardzo, bardzo mi miło .

kwartet napisał(a)
Frontowa zwala z nóg ,nie rób takich zdjęć bo ja na urlopie( czytaj na odwyku) i ledwo zdzierżam ,a ta herbatka o poranku i obchodzik(wzdychajaca emotka by się zdała)


Aniu kochana, cieszę się, że możesz u mnie sobie powzdychać a nie tylko ja u Ciebie .

April napisał(a)
Ania, to zajrzyj do Iwonki i popracuj nad rabatką u mnie. Zaraz ci przejdzie nastrój odwykowy Drzew szukam.
U Mrokasi jeszcze się napracujemy wiosną. Teraz ona ma idealnie, no szkoda gadać normalnie


Tak, tak, u Aprila rada potrzebna, a i ja pewnie sobie skorzystam .
A do mnie to zapraszam jesienią i zimą, wiosną to bym chciała już wiedzieć co i gdzie mam sadzić
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:34, 22 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17986
kwartet napisał(a)
Ja chętnie tylko internet mi wydzielaja i tak z doskoku cos dziabne,zaraz wypływamy to znowu mi tylko książka zostanie.


Internet Ci wydzielają? Coś podobnego!!!
Kiedy będziesz miała bez ograniczeń?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 09:43, 22 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
A o poranku trochę mokro

I trochę cieniście




No pięknie po prostu. No i ten płot . Zdecydowanie pójdę tym tropem.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
April 10:05, 22 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10171
kwartet napisał(a)
Ja chętnie tylko internet mi wydzielaja i tak z doskoku cos dziabne,zaraz wypływamy to znowu mi tylko książka zostanie.


Oj biedna ty
Przynajmniej pogoda dopisuje?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 10:17, 22 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Cudna ta Twoja frontowa, rozplenice... mmm
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 11:34, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Kupiłam Splendens. Muszę sobie wygooglać tego September.

Kasia, chwalę się Tobie, że kupiłam zawilce September Charm! Ale się cieszę

Plus przybiegłam pochwalić Twój cudny ogród, zdjęcia zachwycające! Światłocień, krople deszczu, zielono, kolorowo. Oj bardzo się u Ciebie zmieniło na duuuży plus
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies