Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mała działka - wielkie nadzieje

Pokaż wątki Pokaż posty

Mała działka - wielkie nadzieje

Annak 12:49, 07 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
U mnie jednak jest jakiś specyficzny mikroklimat. W porównaniu z Twoimi roślinami to 2-3 tyg. moje później. Róże odkopczykowałam i te dwie mają pączki, ale będą słabsze niż pozostałe. Za to ładnie przetrwały 2 zakopczykowane w doniczkach. Bobo mają pączki, ale te zielone kropeczki to tylko w okularach dostrzegłam Niestety powojniki oglądałam bez okularów i obcięłam przy ziemi, bo sądziłam, że już po nich. Dopiero później zauważyłam, że jednak w kącikach coś zielonego było Jakby na to nie patrzeć - należało okulary nosić, a tak będę musiała kupić.
To te 2 marnoty:


Dla porównania inne 2:
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 12:56, 07 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
I jeszcze kilka obrazków, niestety komórką, nie mam jeszcze nawyku zabierania aparatu na działkę
morela:

miodunka:

stipa:

hiacynty u mnie na takim etapie:

i jeszcze wczoraj posadzone lilie, nie wiem, czy nie za blisko:

____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
asiak 20:52, 07 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Hiacynty u mnie na takim samym etapie Aniu powojniki powinny puścić od dołu, nie martw się One takie sucholce, ja do swoich też zaglądam, ale jakoś nic nie widzę jeszcze. Dodam, że oglądam w okularach Ale u mnie zawsze trochę później
____________________
AsiaDziałeczka Asi
mrokasia 21:43, 07 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Tez uważam, że warto dać jeszcze szansę tym powojnikom, powinny wypuścić nowe pędy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasia_CS 18:13, 08 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Lilie możesz tk zostawić - będą kwitły w masie Najwyżej jak zaczną się mnożyć to je jakoś porozsadzasz, ale to myślę, że jeszcze rok-dwa zanim będzie za ciasno
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 18:27, 10 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
No jeśli w nocy był mróz na mojej działce, bo kwiatki moreli znowu opadną
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Annak 21:20, 27 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Coś się dzieje z listkami na róży Ktoś coś podpowie laikowi? Co to jest i czym to potraktować?
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 06:36, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
A masz może zdjęcie spodu liścia?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Annak 20:29, 29 kwi 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Niestety nie, ale nic tam nie zauważyłam, chociaż swoim oczom bez okularów wierzyć za bardzo nie mogę Mam nadzieję, że do środy jej się nie pogorszy, bo wtedy będę na działce, miałam tylko nadzieję, że stosowny środek kupię przed wyjazdem, bo to w PL długi weekend się zbliża
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 21:03, 29 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
To wygląda trochę na szkody wyrządzone przez jakiegoś szkodnika. Może obejrzyj jeszcze raz te liście z bardzo bliska.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies