Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Duże pole do popisu

Pokaż wątki Pokaż posty

Duże pole do popisu

sarenka 17:42, 04 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ciężko macie, życzę dużo siły dla Was
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 18:06, 04 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Zycze Wam duzo sily, wytrwalosci, cierpliowsci i milosci. Dasz rade. Na pewno bedziesz mogla pytac lekarzy w razie watpliwosci. Trzymam mocno za Was kciuki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewa777 20:16, 04 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Kasieńko, dobrze, że napisałaś. Martwiłam się o Was.
Początki na pewno będą dla Was ciężkie, ale dacie sobie radę. Z dnia na dzień będziesz wiedziała coraz więcej. Córka będzie pewnie pod kontrolą specjalisty. Dobrze też mieć zaufanego lekarza rodzinnego albo pediatrę, żeby w każdej chwili można było dostać poradę choćby telefonicznie. Dużo sił Wam życzę
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Roocika 21:56, 04 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasiu też o Was myślałam, bo przecież zdrowie najważniejsze! Wiem coś o tym.
Rozumiem, że trudno, trzymam kciuki i przesyłam dużo mocy! Nasz ośmiolatki są dzielne!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Roocika 11:39, 09 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasiu co u Was? Biadolilam ostatnio na ogród a teraz mam wyrzuty sumienia. Też jestem z synkiem w szpitalu, złapał jakaś paskudna infekcję
Zdrówka życzę.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
kasia1 07:40, 10 lip 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Wróciłyśmy Ogród zarośnięty, jakby mnie nie było rok. Nawet nie wiem, jaka pogoda była przez te dwa tygodnie ... Ale chyba dużo padało, bo wszystko ładnie urosło.

Na razie nie mam głowy do ogrodu, bo próbujemy odnaleźć się na nowo. Muszę nauczyć się inaczej (zdrowiej) gotować, kontrolować cukier, by nie było dużych odchyleń. Mam postanowienie, że nie wrócimy już na Oddział ... No ok, tylko na badania okresowe albo po nową pompę za 4 lata

Dziękuję za wszystkie miłe słowa
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
SylwiaBe 09:21, 10 lip 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 842
Powiało optymizmem, tak trzymać, będzie dobrze, poradzicie sobie
P. S. Wiem, że to żadne porównanie, ale pamiętam swoją cukrzycę ciążową, kłucie palców 4x dziennie, pamiętam jak ryczałam jak bóbr, a Wy jeszcze insulina. Ale spokojnie, głowa do góry.
"Co nas nie zabije to wzmocni.. "
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Ewa777 09:55, 10 lip 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
Kasiu, myślę, że dobrze, że jest zdiagnozowana choroba i córka jest pod kontrolą. Resztę ogarniecie. Dużo sił Wam życzę

Cieszę się, że już jesteście w domu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Roocika 15:41, 10 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
kasia1 napisał(a)
Wróciłyśmy Ogród zarośnięty, jakby mnie nie było rok. Nawet nie wiem, jaka pogoda była przez te dwa tygodnie ... Ale chyba dużo padało, bo wszystko ładnie urosło.

Na razie nie mam głowy do ogrodu, bo próbujemy odnaleźć się na nowo. Muszę nauczyć się inaczej (zdrowiej) gotować, kontrolować cukier, by nie było dużych odchyleń. Mam postanowienie, że nie wrócimy już na Oddział ... No ok, tylko na badania okresowe albo po nową pompę za 4 lata

Dziękuję za wszystkie miłe słowa

Dobrze że wrociłyście, na pewno wszystko się uda i nauczysz się gotowania "inaczej". Choroby autoimmunologiczne są bezwzględne, dobrze, że teraz można je "leczyć".
Trzymam kciuki Ogród wypielisz i będzie jak sprzed wyjazdu
Uściski
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Dominika11 07:27, 14 lip 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
w ogrodzie nadrobisz, bez problemu - duzo zdróweczka i sił - buziaczki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies