Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Zakrecona 11:00, 02 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Margerytka40 napisał(a)
Ale masz wysiewów a ja jeszcze nic nie posiałam. Chyba jutro się wezmę


To tak jak ja

A nawet nasionka mam
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Mariposa 18:41, 02 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
kasiab, no właśnie nic nie pomagało, wylogowywałam, resetowałam hasło - i nic. Ale w końcu udało się, uff... Nie wiem, co zrobiłam, ale jestem

Madziu, może się pospieszyłam z sianiem, rośnie to wszystko bardzo szybko, a tu dopiero 2 kwietnia.
____________________
Ela Motylogród
kasiab 19:14, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Elu super że jesteś mi arbuzy szaleją... A gdzie jeszcze do połowy maja trzymać wszystko w domu... Za dużo z domowych wysiewów się nie udało to chociaż będą mam nadzieję arbuzy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Mariposa 19:07, 04 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
kasiab napisał(a)
Elu super że jesteś mi arbuzy szaleją... A gdzie jeszcze do połowy maja trzymać wszystko w domu... Za dużo z domowych wysiewów się nie udało to chociaż będą mam nadzieję arbuzy


Kasiu, arbuzy? Masz wcześniejsze doświadczenia z nimi? łatwo rosną?

____________________
Ela Motylogród
Mariposa 19:11, 04 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
No muszę to napisać!

jak wiecie, zamawiałam jarząby Flanrock, 2 miesiące czekałam, aż Pan ze szkółki ostatecznie określi się, czy ma, czy nie.
Wysłał je 23.03. Do chwili obecnej przesyłki nie otrzymałam. Co się okazało? Zaginęła!!! Nie mogą znaleźć paczki!!!
No tak, 3 drzewka, min 160 cm .... maleństwo....

Czyżby nie były mi pisane? Może to znak, że nie był to dobry wybór?
____________________
Ela Motylogród
kasiab 20:52, 04 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Elu mam doświadczenie z nimi i są swietne do uprawy u mnie rosna na świeżym powietrzu. Lubią zyzna glebę szczegolnie obornik koński. Podstawa to podlewanie do pewnego momentu później się trochę ogranicza żeby owoc był slodki. W tym roku chcialanym je prowadzić troche wyżej zobaczymy co z tego wyjdzie...
W kwestii przesyłki dostałaś list przewozowy? Czy to słowa Pana ze szkółki? U nas zamowione stopnie kominiarskie niby też zaginęły w podróży a jak się później okazało poszly na inna budowę po znajomości (listu przewozowego nie dostalam na maila) powiedziała nam to osoba która je wysłała i bula zmiana adresu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Ania111 21:36, 04 kwi 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Mariposa napisał(a)
Stagnacja zimowa powróciła, ogród czeka na wiosnę
Ale czas ucieka, więc na parapecie już coś rośnie
czas na pikowanie


i pomidorki. Nie mam szklarni, do maja urosną



Ela
Jakie fajne parapety
____________________
Ania Spelnione marzenie
Margerytka40 22:08, 04 kwi 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Elu a kontaktowałaś się ze sprzedawcą? On jako zleceniodawca powinien interweniować. Ja w zeszłym roku miałam podobną sytuację i udało się wyjaśnić sprawę. Paczka się znalazła. Chyba 2 tygodnie to trwało.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Anda 09:17, 05 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Fajne parapety masz

Również uważam, że sprzedawca powinien interweniować.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Mariposa 09:30, 06 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Kasiu, arbuzy kuszą, ale chyba poczekam, aż nabiorę większego doświadczenia w uprawach wszelakich.
Aniu, też mi się takie parapety podobają

Co do jarząbów, odpowiem zbiorczo - molestuję Pana już od tygodnia, wiedza o zagubieniu przesyłki od niego pochodzi. Sam zaproponował, że wyśle mi drugą paczkę, innym kurierem. Także facet wydaje się być w porządku, oby dotrzymał słowa.
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies