Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Mariposa 09:37, 06 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Susza, nawet na mojej glinie. Podlałam dzisiaj solidnie wszystko nowo posadzone, zastanawiam się, czy nie potraktować w ten sposób całego ogrodu. Rok temu tak sucho nie było, jak podzielę i poprzesadzam trawy i byliny, to będę musiała non stop je podlewać
Zrobiłam oprysk HT, zakulkowałam LO - zrobiłam to już wcześniej, ale przed przymrozkami puściłam pędy w górę, aby nie podmarzły. Niestety, na niektórych krzaczkach i tak pojawiły się sczerniałe od mrozu listki.
____________________
Ela Motylogród
Anda 09:39, 06 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
U mnie też młode przyrosty na różach są czarne. Czekam, aż róża wypuści nowe z uśpionych oczek i będę je wtedy cięła.

Trzymam kciuki za drzewka.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zakrecona 10:16, 06 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
U mnie też bardzo sucho...

Oby drzewka dotarły.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Mariposa 16:35, 10 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Sorry, że na razie nie odpowiadam, weszłam na chwilę, bo ciśnienie mi skoczyło do granic oznaczalności i muszę to z siebie wyrzucić.
Jarząby przyszły.
W zasadzie komentarz niepotrzebny, zdjęcia mówią same za siebie.
Już reklamowałam.



____________________
Ela Motylogród
Mariposa 16:36, 10 kwi 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Złamanie nie było świeże

A tak wyglądała doniczka

____________________
Ela Motylogród
jolanka 16:45, 10 kwi 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
O kurcze, mńie by nie tylko ciśnienie skoczyło Rozumiem, ze reklamacja nie tylko przyjęta ale jakieś wyjaśnienie i „przepraszam” powiedziane. Chociaż co ja mówię, jakie wyjaśnienie, przecież ten, kto pakował to chyba widział,
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 17:07, 10 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Jak one byly dlugo w tej paczce, ze te liscie takie biale? Katastrofa.

Zauwazylam, ze przez to, ze kupujacy nie ujawniaja nazw szkolek sprzedajacych takie badziewie, takie szkolki dalej prosperuja.

Na jednym z innych forow, na ktorym bywam, jest watek z nazwami polecanych szkolek wysylajacych internetowo. Nie wiem, czy na O. byloby to mozliwe.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 17:10, 10 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ela, domyślam się jak się wkurzyłas!
Do mnie też zamówienie przyszło i będę zwracać część
____________________
Magda W samym sloncu
kasiab 19:22, 10 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Elu.... Współczuję... Trzymam kciuki za reklamację
____________________
Kasia - tu na razie jest...
AniazUroczyska 19:38, 10 kwi 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Faktycznie, w kiepskim stanie te jarząbki. Może zbyt długo wędrowały do Ciebie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies