Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Mariposa 21:03, 08 kwi 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Z braku własnych kwiatków, słynne łódzkie dywany kwiatowe. Lazurowy Festiwal w pełni!

____________________
Ela Motylogród
sylwia_slomc... 21:05, 08 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Mariposa napisał(a)
Z braku własnych kwiatków, słynne łódzkie dywany kwiatowe. Lazurowy Festiwal w pełni!


Bajeczne widoki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Monia81 21:06, 08 kwi 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Ale to fajnie wygląda pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 21:13, 08 kwi 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też wybierałam się obejrzeć te widoki ale nie wiem czy mi się uda ,dzięki za fotki bo choć u ciebie obejrzę. Może do czwartku jeszcze nie przekwitną bo będę w Ł.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 21:17, 08 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Miałam zamiar wczoraj jechac na giełdę ale pomyliły mi się dni , myślałam ze to piątek a nie sobota i nie pojechałam, uwielbiam te widoki, napisz czy duzo było sprzedawców bo pewnie zajrzałas co tam sprzedawali.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariposa 21:18, 08 kwi 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)
Też wybierałam się obejrzeć te widoki ale nie wiem czy mi się uda ,dzięki za fotki bo choć u ciebie obejrzę. Może do czwartku jeszcze nie przekwitną bo będę w Ł.


W poprzednich latach zaglądałam kilka razy, czekając na pełnię kwitnienia. W tym roku zakwitły tak szybko i wszystkie niemal na raz, niektóre już się zwijają, ale może do czwartku poczekają
____________________
Ela Motylogród
Bogdzia 21:20, 08 kwi 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariposa napisał(a)


Jeszcze za mokro.
Na razie próbuję przyspieszyć osuszanie gleby - wybrałam wodę stojąca w koleinach (po jesiennym rozplantowaniu humusu pozostały bardzo głębokie koleiny, których od razu nie wyrównałam, a potem cały czas padało i się nie dało), zasypałam je i wzruszyłam glinę grabiami tam, gdzie się dało - może pod koniec tygodnia można będzie już coś robić.
Trzymaj kciuki


U Ciebie za dużo wody a u mnie susza, podlewałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariposa 21:24, 08 kwi 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Bogdzia napisał(a)
Miałam zamiar wczoraj jechac na giełdę ale pomyliły mi się dni , myślałam ze to piątek a nie sobota i nie pojechałam, uwielbiam te widoki, napisz czy duzo było sprzedawców bo pewnie zajrzałas co tam sprzedawali.


Byłam tam dzisiaj z samego rana, ruchu na giełdzie nie było, sprzedawców też nie za dużo, ale szczerze mówiąc miałam za mało czasu na wszystko i wolałam pooglądać niebieskie dywany (jeszcze nic nie sadzę, w zasadzie nawet nie mam planów rabat, więc unikam pokusy kupowania na hurra!)
____________________
Ela Motylogród
Margerytka40 21:24, 08 kwi 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mariposa napisał(a)


W poprzednich latach zaglądałam kilka razy, czekając na pełnię kwitnienia. W tym roku zakwitły tak szybko i wszystkie niemal na raz, niektóre już się zwijają, ale może do czwartku poczekają


Niestety zapowiadają prawie lato więc w tej temperaturze szybko ich nie będzie. Mam troszkę u siebie i co roku chyba więcej ich,może za naście lat jakiś malutki łanik choć będzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 21:26, 08 kwi 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Sylwia, Monia - na żywo jest naprawdę cudnie! Zdjęcia bardzo marne, nie oddają w pełni tych zachwycających widoków!
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies