Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Motylogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Motylogród

Anda 22:10, 06 lut 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Również cieszę się razem z Tobą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jolanka 22:12, 06 lut 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kurcze, kiedyś babom miotły wystarczały a teraz proszę, nie dość, ze widły to jeszcze zagramaniczne hamerykańskie Normalnie w głowach im się poprzewracało
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kojak 22:23, 06 lut 2018


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Ach te prezenty dla ogrodników... Jakieś trzy lata temu przed Walentynkami poszliśmy z żonką na zakupy. Moja Pani dostała upatrzone świecidełko no i przyszła kolej na mnie... Poszliśmy do marketu budowlanego na L i dostałem ręczne nożyce do żywopłotu. Po przyjściu do domu syn oceniał nasze prezenty, na widok nożyc tylko stwierdził " kurka wodna jaki romantyczny podarek
____________________
TomekSosnowe zacisze
Margerytka40 22:55, 06 lut 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
U mnie to już nawet przestali się dziwić ,że największą radość dają mi takie prezenty. Rodzina nie ma problemu bo wystarczy przyczepka obornika a ja cała happy
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
DorKa 12:52, 07 lut 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
Fajne prezenty widły też chcę Mikołaj mi nie przyniósł

Mój Mikołaj też nawalił. Skończy się jak zawsze - kazał Pan zrobił sam
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Mariposa 19:34, 07 lut 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Magleska, Dorka - Mikołaj wcześniej na taki pomysł nie wpadł, ale się szybko zreflektował

AnkaK - buty też mi się przydadzą, ale wolę je sama kupić A "Mikołaj" ma radochę, robiąc takie prezenty (na razie tylko sie cha cha ze mnie)

anka-, Anda - miło mieć w Was wsparcie trzymajcie kciuki, niedługo się zacznie...

jolanka - jak się chce ogród, to i widły trza mieć, a że hamerykańskie... Noo, odrobina luksusu nie zaszkodzi

Kojak - moja rodzina już dawno się przyzwyczaiła do nietypowych prezentów dla mnie to i widły ich za bardzo nie zdziwiły a w zasadzie - dlaczego nie? Za świecidełkami nie przepadam, ale za to ogromnie podoba mi się biżuteria ogrodowa w Przedziwnym ogrodzie - widzieliście? Cudo!

____________________
Ela Motylogród
Mariposa 19:37, 07 lut 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)
U mnie to już nawet przestali się dziwić ,że największą radość dają mi takie prezenty. Rodzina nie ma problemu bo wystarczy przyczepka obornika a ja cała happy


Już mam tak samo! Mój wczorajszy dobry humor z powodu dostawy na działkę samych dobroci, mąż skwitował krótko: "nie dosyć, że masz kupę g..... na działce, to się jeszcze z tego cieszysz!"




____________________
Ela Motylogród
Bogdzia 12:41, 22 lut 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Mariposa napisał(a)


Już mam tak samo! Mój wczorajszy dobry humor z powodu dostawy na działkę samych dobroci, mąż skwitował krótko: "nie dosyć, że masz kupę g..... na działce, to się jeszcze z tego cieszysz!"






Wszyscy lubimy takie i podobne prezenty ale na ogół trzeba sobie samemu kupic albo chociaz przypomniec co sie chce.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margerytka40 09:44, 25 lut 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Elu dzięki za mączkę i miłe choć krótkie spotkanie . Wiosna już wkrótce więc pewnie często będziemy się widzieć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 13:19, 25 lut 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Asiu, Aniu - naprawdę miło było Was poznać, jak tylko ciepełko zagości, na pewno częściej się spotkamy
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies