Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

Basiaw 14:24, 19 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Przy 2 słupach pergoli uroczyscie posadziłam winorośl japońską i mam nadzieję, że dobrze jej tam będzie.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 14:27, 19 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Bardzo mi się podoba ten afrykański miskant, pięknie wygląda w słonecznym świetle.
Motylkowi tez się podoba
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 14:29, 19 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Mój jasminowiec, który mimo wszystko został przy samej pergoli, żeby wiosną cieszyć nas swoim zapachem, chyba jest mi wdzieczny, bo na szczycie pędu rozwinął jeden pączek kwiatowy i pachnie cudnie.
____________________
Nasz mały, zielony świat
hanka_andrus 15:14, 19 wrz 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Basiu,słonecznie się zrobiło na dworze i w ogródkach też poweselało,szczególnie w Twoim. Ten miskant afrykański ma być jaki wysoki?
Podobają mi się Twoje działania.Gratulacje.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basiaw 16:02, 19 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dzięki Haniu
Miskant nie ma być wysoki, on z tych niższych, ok. 90 cm, więc ściany nie stworzy, ale z jeżówkami powinien ładnie się komponować.
Tu jeszcze jedno jego ujęcie.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 16:05, 19 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Teraz moje ulubione trwałe astry, jeszcze nie wszystkie kwitną, ale te, które zaczęły przedstawiam poniżej:

____________________
Nasz mały, zielony świat
Niage 18:43, 19 wrz 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Basiaw napisał(a)
Bardzo mi się podoba ten afrykański miskant, pięknie wygląda w słonecznym świetle.
Motylkowi tez się podoba


Mi też się podoba i to bardzo
Ale się u Ciebie dzieje, na wiosnę to dopiero będą efekty . Warto popracować jesienią.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Basiaw 19:37, 19 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dzięki Geniu za odwiedziny

Jeśli wierzyć opisom, to ten miskant powinien być mało wymagający i nie mam nic przeciwko.
Masz rację, że jak się popracuje jesienią, to efekty są szybciej, niż gdy się czeka na wiosnę z sadzeniem. Zwłaszcza w przypadku drzew i krzewów wolę jesienną porę na sadzenie, młodym drzewkom robię kurteczki ze słomy i po zimie ruszają z kopyta.

Ciągle jeszcze tyle do zrobienia a kilka dni temu złapałam siebie na myśli, że mogłaby być juz późna jesień i ogród gotowy do zimy, zaczęłam myśleć o piernikach i wyszywaniu... to chyba ze zmęczenia
Ten czas też przyjdzie, na razie nastawiam się psychicznie na duże porządki w warzywniaku.

Z mojego dzisiejszego chodzenia z aparatem jeszcze żurawka i kwiatki w doniczkach przy werandzie. Może to i dobrze, że w mojej mieścinie nie spieszą się z dostawą wrzosu? Przynajmniej nie mam dylematu, co zrobić z ciągle mającymi się doskonale letnimi kwiatami.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Ewa 20:00, 19 wrz 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
A widzisz Basiu, ja zawsze pocieszam siebie i innych, że nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło
czyli grunt to pozytywnie myśleć . A jak przyjedziemy do Ciebie to wrzosów Ci nawieziemy, że ho ho

Kwiaty letnie cudne i niech kwitną jak najdłużej
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Sebek 09:00, 21 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No super te nasadzenia i - bardzo fajne doniczki
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies