Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

Basiaw 18:39, 27 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Jaśminowiec tym jednym kwiatkiem o tak nietypowej porze dziękuje za to, że go nie przesadziłam, taka mam teorię

Od weekendu nie musze kombinować, co zrobić z zielskiem, bo ślubny skończył przerabianie kompostownika, teraz są dwie porządne komory, to już mi wystarczy. Powoli wszystkie zakątki podwórka nabieraja ostatecznych kształtów, nawet te najbardziej kresowe i poza zasięgiem wzroku. Jeszcze trochę porządków i kąt przy drewutni, z kompostownikiem i wędzarnią też będzie miłym zakątkiem.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Ewa 18:46, 27 wrz 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Ale Elegancja Francja Basiu
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
KasiaWB 18:47, 27 wrz 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
WSPANIAŁY kompostownik elegancki
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Basiaw 18:58, 27 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Uprzejmie dziękuję w imieniu mężusia On uwielbia dłubać w drewnie, zimą szykował sobie elementy na drewutnię autorskiego projektu, która wiosną składał i przed załadowaniem drewnem w czerwcu wyglądała tak:


Wyszła na tyle duża, że z jednej strony wydzieliliśmy boks na rowery, w którym będą trzymane latem. Teraz też jest tam drewno, ale na przyszły rok zrobi się furtkę i będzie letni dom dla dwóch kółek.
Przy drewutni widac jeszcze jednokomorowy kompostownik, który okazał się całkiem niepraktyczny i dlatego dostał brata-bliźniaka.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Ewa 19:05, 27 wrz 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Basiu, gdzie Ty poznałaś swego zdolnego męża?
Normalnie Ci zazdroszczę, ja nie mam nawet składzika na narzędzia
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Niage 19:49, 27 wrz 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Patrzę i podziwiam Zdolniacha Twój małżonek, fachowa robota
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Basiaw 20:17, 27 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Ewa napisał(a)
Basiu, gdzie Ty poznałaś swego zdolnego męża?


Na studiach Oboje leśne ludzie jesteśmy
Ślubny zamiłowanie do dłubania z mlekiem ojca wyssał, teściu był nauczycielem ZPT (co starsi wiedzą, co to za przedmiot, muzyki, plastyki. W Międzyzdrojach który facet umie coś w domu zrobić to znaczy, ze był teścia uczniem
Generalnie takie zdolności to skarb, ale czasem przekleństwo, bo po każdym majstrze coś poprawia, nie ścierpi fuszerki...
____________________
Nasz mały, zielony świat
an_tre 20:22, 27 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Basiaw napisał(a)
J
g]



świetny ten kompostownik masz w domu skarba ))
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
marzena 20:31, 27 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ewa napisał(a)
Ale Elegancja Francja Basiu

dokładnie to samo pomyślałam co Ewa , no po prostu super !
tylko mini pytanie - czy trochę nie za wysokie kompostowniki ? ja mam znacznie niższe, aby były wygodne ( do wrzucania )...
____________________
marzena O....!
Basiaw 20:32, 27 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Skoro na mojego ślubnego zeszło (biednego pewnie uszy palą), to proszę bardzo, Rafcio w akcji, poprawia po brukarzach, nie było dnia, żeby po powrocie z pracy nie przekładał jakiś kostek, żeby mniej docinek było.
Werandka też osobistego wykonania

____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies