Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

Ewa 20:33, 06 wrz 2011


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Miło Cię widzieć Basiu wyglądasz bombowo i baaaaaaaaaaardzo młodo !!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
an_tre 20:35, 06 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
I ja witam prawie na żywo piękną ogrodomaniaczkę
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
marzena 20:36, 06 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ewa napisał(a)
Miło Cię widzieć Basiu wyglądasz bombowo i baaaaaaaaaaardzo młodo !!!

no pewnie, bardzo miłe, ładne i sympatyczne zdjecie
ale Basia wyglada młodo, bo jest młoda... - tak myślę !
____________________
marzena O....!
Basiaw 20:41, 06 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Miłe dziewczątka jesteście, aż się rumienię

Ja tylko tak głupio wyglądam, syn wyższy ode mnie, córka zaczęła liceum a ja już za rok zaśpiewam sobie "40 lat minęło..."
____________________
Nasz mały, zielony świat
an_tre 20:43, 06 wrz 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
nie liczą się liczby liczy się wygląd
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
marzena 20:44, 06 wrz 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Basiu, no to młoda jesteś przecież ! serio !
____________________
marzena O....!
olga_szopa 09:05, 07 wrz 2011


Dołączył: 30 paź 2010
Posty: 600
Basiu fajnie Cię widzieć ,od razu lepiej się pisze jak wiadomo do kogo Wyglądasz super
____________________
Zakątek Olgi
Sebek 10:59, 07 wrz 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Teraz zdjęcie umieść w awatarku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 08:38, 08 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Szukam Basiu gdzie Twój pomysł z hortensją przy pergoli, możesz przypomnieć stronkę. Przeszukałam kilka, ale tylko pergolę znalazłam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Basiaw 10:01, 08 wrz 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
gardenarium napisał(a)
Szukam Basiu gdzie Twój pomysł z hortensją przy pergoli, możesz przypomnieć stronkę. Przeszukałam kilka, ale tylko pergolę znalazłam.



Danusiu, ja jakoś szczegółowo tej myśli nie rozwijałam, chyba najwięcej nad tym tematem zastanawiałam się w wątku o hortensjach, w dziale o liściastych. Tak jak tam pisałam, nigdy nie miałam śmiałości posadzić hortensji, już dawno uznałam, że nie dla mnie ten szlachetny krzew, ale to forum na nowo rozbudziło marzenia. Podpowiedzieliście mi śliczną odmianę Limelight na "spróbowanie" i ją właśnie chcę posadzić przy pergoli, z boku przy ścieżce z kostki brukowej, przed wejściem na taras.
W sklepie Future gardens zamówiłam styraka japońskiego, kielichowca wonnego i przy okazję tę hortensję, w przyszłym roku się przekonam, czy mam szansę na jej uprawę i dodatkowo zamierzam spróbować hortensji w donicach przed wejściem do domu.

Danusiu, tak przy okazji, rozważałam Twój pomysł na bluszcz plus róża pnąca na pergoli, ale ten wariant chyba niestety nie dla mnie, bo nie prędko, jeśli w ogóle takie rośliny mogłyby zakryć dach pergoli i dać cień w upalne letnie dni. Po przejsciu długiej drogi różnych wariantów pnączy, patrząc realnie na moje warunki glebowe i jednak południową, gorąca wystawę, zaczynam na poważnie myśleć o winorośli japońskiej. Przeglądam wszystko co o niej jest w necie i jej jesienna szata jest piękna a z kolei jednorodna zieleń latem byłaby dobrym tłem dla pobliskiej lawendy, budlei, różnych traw, bliskiego warzywniaka. Może to jest jednak pnącze dla mnie?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies