Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

Basiaw 10:44, 01 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Nie mam pojęcia, ile ludzi jest zatrudnionych do pielęgnacji zieleni, ale trzeba przyznać, że wszystko, co zostało założone, jest zadbane, zielska nie ma, rośliny są podlewane, oby tak było w następnych latach.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Joku 10:46, 01 paź 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12155
Pięknie się zrobiło w twoim mieście. Oby tylko starczyło pieniędzy na pielęgnację w przyszłości.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kaisia 10:53, 01 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Basiu w pięknym miejscu mieszkasz, też bym na takie spacerki chodziła.
Piękne dni teraz mamy, tylko korzystać i naładować akumulatory przed zimą.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Joanka 11:37, 01 paź 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ale ładnie tam macie

U nas też nie można narzekać na brak zieleni
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Basiaw 13:34, 01 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Witam wszystkich w moich progach

Jesień piękna, trzeba korzystać, spacerować. Bez obrazy dla przyjezdnych, ale latem nie da się w Międzyzdrojach wytrzymać, dlatego każdego dnia jestem wdzięczna za to, że od 3 lat nie muszę tam mieszkać a odległość 6 km jest wystarczająca, żeby mieszkać w ciszy i do miasta jechać wtedy, kiedy chcę/potrzebuję. Latem nawet z krótkich zakupów wracam ze spuchniętą głową, za to teraz spacer nad morzem, to sama przyjemnosć, podobnie wiosną, tak do początków czerwca.
____________________
Nasz mały, zielony świat
hanka_andrus 16:46, 01 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
My mamy to samo z Mielnem.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basiaw 20:27, 01 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Jutro wyjazd wczesnie rano, więc dzis szybciej do łóżeczka, ale jeszcze podrzucę zdjęcie zrobione z okna na mój ogródek po zakończeniu wypełniania rabaty jeżówkowej.

Dobrej nocy wszystkim życzę i mam nadzieję, że jutro przywiozę wiele pięknych zdjęć.

____________________
Nasz mały, zielony świat
justi 20:35, 01 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Międzyzdroje? na zdjęciach?
Byłam w zeszłym roku na wakacjach. Tylu kulek jeszcze tam nie było. Pięknie!
Dopiero doczytałam, że mieszkasz w Międzyzdrojach.
W tym roku nam wyjazd nie wypalił, a na pierwszy zabrał nas kolega, który jeździ co rok juz przez 9 albo 10 lat. Ja byłam raz i już mi się tęskni.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Basiaw 06:59, 02 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
justi napisał(a)
Międzyzdroje? na zdjęciach?
Byłam w zeszłym roku na wakacjach. Tylu kulek jeszcze tam nie było. Pięknie!


Justynka, ten "zakulkowany" skwerek, to tegoroczne dzieło, zdjęcia nie oddają uroku. przez wiele lat nędzna trawka i stare topole, więc to, co zrobili, naprawdę im się chwali, ale z drugiej strony główny deptak przed molo jest koszmarny, prawie sam beton jeszcze nie spotkałam osoby, której to się podoba, bo i nie ma co się podobać, niestety...

A co do kulek, to jestem ciekawa, czy w kolejnych latach będą je formować, oby było komu, bo Danusia się raczej w Międzyzdrojskim ZOŚu nie zatrudni
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 07:04, 02 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
justi napisał(a)

W tym roku nam wyjazd nie wypalił, a na pierwszy zabrał nas kolega, który jeździ co rok juz przez 9 albo 10 lat. Ja byłam raz i już mi się tęskni.



Jeśli w przyszłym czy kolejnym roku wybierzesz się w te strony, to oczywiście zapraszam na podmiędzyzdrojską wieś
Jesli jeździliście po okolicach to kto wie, może byliście krok od mojej chałupki
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies