Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w budowie - nieustającej

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w budowie - nieustającej

sylwia_slomc... 12:56, 09 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927

No ŁOŁ, ale szyku zadasz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 13:39, 09 sie 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Lubię prace budowlane prowadzone z rozmachem. Widok bardzo mi się podoba.

Czy przy murkach będzie jakiś wodotrysk?

Dalie się na mnie obraziły. Napasłam nimi oczy u Ciebie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Pszczelarnia 14:46, 09 sie 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Prace na wysokim poziomie wykonawczym. Profesjonalnie. To ja przyjadę jesienią zobaczyć i zjeść zupę dyniową.

Ja tego bodziszka po 1 kwitnieniu ścięłam i teraz jest ładną kwitnącą kulką. Ale pierwsze kwitnienie, faktycznie, jest wylegające.


Męczy mnie ta książka o astrach.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Urszulla 16:24, 09 sie 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21811
Prace wzbudzają ciekawość a czy to w sadzie się buduje? Bo o ile coś pamiętam to Ci się marzył jakiś kącik, czy spełniasz to marzenie?

U mnie mie ma kiwi
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mira 22:33, 09 sie 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Teraz kapcie trzeba będzie brać do ogrodu bo jak przejśc po tych chodniczkach.
Cudowna ta inwestycja i nawet sezon można wytrzymać, nie wiem co to się kombinuje ten jakby komin>?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
vita 07:46, 10 sie 2018


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Gabriela napisał(a)
Ciąg dalszy budowy, stan z poranka, więc chyba łatwiej się już domyślić, co to będzie.




Sprawdziłam wysokość punktu i jest metr, a wydawało mi się, że mniej.
Na jakiej wysokości będzie u Ciebie?
Prace zaawansowane, kiedy finał?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Gardenarium 08:11, 10 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Warzywnik z piecem chlebowym albo grillem, ale o grilla to nie podejrzewam jednak, bardziej jedzenie i gotowanie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anda 08:14, 10 sie 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Dzieje się u Ciebie Warzywnik to będzie, ale co jeszcze?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 08:56, 10 sie 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Gardenarium napisał(a)
Warzywnik z piecem chlebowym albo grillem, ale o grilla to nie podejrzewam jednak, bardziej jedzenie i gotowanie.


To Danusia ma nosa i mnie naprowadziła - wiem! wędzarnia przecież a i inne funkcje pewnie też

ooooooo to już grubsza sprawa i o parapet musi się oprzeć najlepiej jak kwitną róże historyczne

komentuj i pokazuj dalej bo to śliczna historia
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Gabriela 11:01, 10 sie 2018


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
vita napisał(a)


Sprawdziłam wysokość punktu i jest metr, a wydawało mi się, że mniej.
Na jakiej wysokości będzie u Ciebie?
Prace zaawansowane, kiedy finał?
,

Dzisiaj i jutro jeden z panów robi fugi w murach. Finał we wrześniu, bo reszta ekipy miała zaplanowany od dzisiaj urlop i wrócą 27 sierpnia, czekam więc cierpliwie.

U mnie będzie 73 cm, cegły są już na docelowej wysokości.
Ale oczywiście mur za punktem będzie wyższy, a ok.140-150 cm, się zobaczy jak wyglada, żeby proporcje były ok.




____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies