Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

antracyt 10:13, 14 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11584
Kasiu, myślę, że sporo zależy od tego, czy na co dzień oglądasz ogród przez okno. Zawsze fajniej jest patrzeć na ładnie przebarwione drzewo, a zimą o ciekawej korze i pokroju niż takie, które szybko staje się niewidoczne po sezonie. Też kiedyś nie zwracałam na to uwagi, a teraz wybieram rośliny również pod względem tego, jak będą wyglądać jesienią i zimą.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
lilarose 10:56, 14 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Kasiu, myślę, że sporo zależy od tego, czy na co dzień oglądasz ogród przez okno. Zawsze fajniej jest patrzeć na ładnie przebarwione drzewo, a zimą o ciekawej korze i pokroju niż takie, które szybko staje się niewidoczne po sezonie. Też kiedyś nie zwracałam na to uwagi, a teraz wybieram rośliny również pod względem tego, jak będą wyglądać jesienią i zimą.

tak, to prawda- mam widok z okna na duży parkowy skwer i tutaj już przebarwiające się liście doceniam.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 13:58, 14 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No więc, wychodzi na to, że ja taka bardziej cierpiąca jestem
To piękno piękne, ale jakby nie dla mnie.
Las to co innego - odetchnąć lasem to sama przyjemność, na każdym etapie rozwoju, przekwitu i o każdej porze roku. Lasowi wybaczam, że idzie spać. Z ogrodem trochę się gniewamy na siebie Ale śnieżna zima w ogrodzie jest piękna i zdecydowanie ją wolę od widoku burych badyli. Ubiegło/tegoroczna była bardzo ładna, śnieg równiutko zasłonił wszystko
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:18, 17 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Powiem Wam, że porobiłam sobie trochę w ziemi i od razu mi lepiej. Podoba mi się mój ogród znowu
Dalie kwitną sobie spokojnie, nic nie słyszały o przymrozkach Róże, astry, zawilce, cynie, pierwiosnek, mleczyk, mieczyki, groszki, miks wszystkich pór roku, kolorowo. Wszystko mnie boli, a do sadzenia cebul nawet nie podeszłam. W ziemi siedzą na razie zeszłoroczne (część), nowe czekają. Nie wyrabiam się, klasyka. Tulipany mogą poczekać, im nie szkodzi, gorzej z szachownicami. Porządeczek za to mam




A tu się dzieje nowe


I tu też


Szykuje się miejsce na jadalne róże i inne pachnidła, nareszcie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:21, 17 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Tu jakiś zabłąkany w czasie floks zakwitł


Mieczyki z reguły sadziłam za późno, ale te siedzą w ziemi od paru lat, a też opóźnione





____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:22, 17 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:24, 17 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370








____________________
Sałatka pokrzywowa
KasiaBawaria 08:40, 18 paź 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Mgduska napisał(a)


Bardzo naturalnie ta rabata wyglada, pieknie wszystko ze soba wspolgra.
____________________
Zapraszam na kawe
Agania 09:23, 18 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
A co nowego kombinujesz?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
antracyt 09:52, 18 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11584
Dalie,jakie dalie? Ja już po wykopkach Zazdroszczę przyjemnej aury i braku przymrozków. Podobno od środy ma wrócić +20
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies