Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 20:39, 25 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ta hortensja nie zakwitła, szkoda, fajna była w zeszłym roku, sadzona kwitnąca.



A ciemierniki coś jakby? Pąki?




____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:42, 25 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
No i dyżurne widoczki ponuro-jesienne







____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 20:43, 25 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ach, no i przecież - dereniek siedzi w ziemi

____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 20:48, 25 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Mgduska napisał(a)



Poranek - czy widać tęczę? Nawet krótkie gradobicie było, ale tak krótkie, że prawie o nim zapomniałam. Reszta dnia piękna



A mnie się bardzo Twoja jesień podoba Ale ja lubię kolory jesieni
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mgduska 20:52, 25 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
sylwia_slomczewska napisał(a)

A mnie się bardzo Twoja jesień podoba Ale ja lubię kolory jesieni


Dzięki, Sylwia, powoli się przyzwyczajam i stwierdzam, że duże ilości żółtego dobrze robią na humor, imitując promienie słoneczne
Ale jak już całkiem znikną kwiaty, będzie ciężko, jedyna pociecha w sadzeniu cebulek, człowiek się cieszy na samą myśl, co z tego wyjdzie
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 22:28, 25 paź 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)



Poranek - czy widać tęczę? Nawet krótkie gradobicie było, ale tak krótkie, że prawie o nim zapomniałam. Reszta dnia piękna


Osz, kurde- ale ładnie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Martka 22:37, 25 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ja sobie w tym tygodniu taką tyrkę zaplanowałam, satysfakcja i duma w ostrych wyścigach ze sobą piękne fotki zrobiłaś daliom „na odchodne” niech dobrze przezimują i wracają, bo kolory niezwykłe.
Mgduska 08:07, 26 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

Osz, kurde- ale ładnie


Jedno trzeba jesieni przyznać na plus, że światło jest całkiem inne, ciekawe, co daje całkiem nowe efekty oświetleniowe i światło-cieniowe W południe słońce razi mnie w oczy, a już lekko po podświetla cały mój tyci-ogródek od spodu.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:10, 26 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)
Ja sobie w tym tygodniu taką tyrkę zaplanowałam, satysfakcja i duma w ostrych wyścigach ze sobą piękne fotki zrobiłaś daliom „na odchodne” niech dobrze przezimują i wracają, bo kolory niezwykłe.


Ja mam inne dawkowanie - tylko łikend, za to podwójna dawka tyrki

Na to wchodzi do ogrodu moja siostra i mówi - o matko, ale Ty masz wszystko zrobione!! Ja: Tyram, to mam

To nie do końca jest prawda, bo u niej zawsze jest porządek, ale jakoś tak u siebie percepcja jej się przytępia, na zasadzie, że trawnik jest zawsze bardziej zielony u mnie
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 08:20, 26 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11600
Ale się ładnie wpasował dereniek (za chwilę Pan Dereń z niego będzie) i jak przebarwiony Mój jeszcze wczoraj wyglądał całkiem nie jesiennie.
Napracowałaś się na zdrowie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies