Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

lilarose 22:36, 09 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
mam tam bardzo blisko Wedding Piano, potem hortensję Polar Bear, Scabiosa caucasica Alba, jakiś różowy powojnik (ale malutki, nisko położony), ostrogowiec
innej róży już nie zmieszczę, jedynie byliny
Z drugiej strony jest kocimiętka, nad tym wszystkim wspomniany wiciokrzew i oparta o stary pień róża Eden Rose.


Magda, czy ja Ci zaśmiecam wątek?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 22:41, 09 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kasia, bardzo lubię Artemis, ale nie mam serca, żeby Cię namawiać na kolejne róże. Acropolis i tak będzie kwitła na innej wysokości, niż Koko, więc nie będą raczej miały bezpośredniej styczności. Wedding fajnie, Polar Bear też
Może też być biała jarzmianka (w końcu ona nie jest do końca biała), albo jakieś niskie kosmosy, one mają duże kwiaty, więc dają dużą plamę. Coś zwykłego, co długo kwitnie i rozjaśni zestaw:0
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 22:44, 09 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)
Kasia, bardzo lubię Artemis, ale nie mam serca, żeby Cię namawiać na kolejne róże. Acropolis i tak będzie kwitła na innej wysokości, niż Koko, więc nie będą raczej miały bezpośredniej styczności. Wedding fajnie, Polar Bear też
Może też być biała jarzmianka (w końcu ona nie jest do końca biała), albo jakieś niskie kosmosy, one mają duże kwiaty, więc dają dużą plamę. Coś zwykłego, co długo kwitnie i rozjaśni zestaw:0
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 22:44, 09 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
mam tam bardzo blisko Wedding Piano, potem hortensję Polar Bear, Scabiosa caucasica Alba, jakiś różowy powojnik (ale malutki, nisko położony), ostrogowiec
innej róży już nie zmieszczę, jedynie byliny
Z drugiej strony jest kocimiętka, nad tym wszystkim wspomniany wiciokrzew i oparta o stary pień róża Eden Rose.


Magda, czy ja Ci zaśmiecam wątek?


Matko, piszemy symultanicznie!
No coś Ty, to jest wątek różany, wbrew pozorom
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 22:47, 09 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
może ja tam po prostu dam białego rozchodnika Stardust i ostrogowca w białym kolorze- włożyłam sobie do koszyka nasiona- wiesz gdzie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 22:54, 09 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Artemis mam- rośnie kilka metrów dalej
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 23:03, 09 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
dobra, czyli zamawiam na wiosnę tę Koko? Ustalone?
lala lala mogę kupić nową różę
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 06:57, 10 lis 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650

No i dobry humor od rana przez Was mam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:20, 10 lis 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
dobra, czyli zamawiam na wiosnę tę Koko? Ustalone?
lala lala mogę kupić nową różę


antracyt napisał(a)

No i dobry humor od rana przez Was mam


Nie ma to jak dobry początek dnia
____________________
Sałatka pokrzywowa
kami 11:34, 10 lis 2021

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 563
Mgduska napisał(a)
A, właśnie wróciłam ze spaceru, do odległej biedry, gdzie zalegały takie biedactwa, jak hiacynty i tulipany, żal było nie wziąć. Zmarnowałyby się prawdopodobnie.

Przecenili cebule ???
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies