Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Helen 05:01, 21 sty 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Nie mogę się napatrzeć na te zestawienia, są cudne.
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 08:32, 21 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

ojć, jak pięknie!
co to za irysek? Wstrzeliłaś się z nim, bo właśnie oglądałam sobie dziś ulubione irysy bródkowe na farmie Floret i zapragnęłam, baaaardzo zapragnęłam brzoskwiniowych irysów i rozpoczęłam poszukiwania i oczywiście (brrr!) u nas jak na lekarstwo. Dlatego OGŁOSZENIE !!! "jeśli ktoś zna zagraniczne źródełka irysów, to błagam o polecenie"


Kaśka, coś mi się przypomniało:
http://waja.strefa.pl/?Button=HOME
Powinnaś być usatysfakcjonowana. Osobiście nie korzystałam, ale nieraz nakarmiłam oczy
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:34, 21 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)
Ale masz tych kolorów


Całe szczęście nie wszystkie naraz i nie w jednym miejscu, to przecież w sumie nieduży ogród
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:37, 21 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Helen napisał(a)
Nie mogę się napatrzeć na te zestawienia, są cudne.


Dzięki, tyle tych zdjęć się narobiło w sezonie, jest z czego wybrać. Zostały jeszcze białe kwiaty do zestawienia, potem to już chyba gatunkami? Najbardziej lubię w tych zdjęciach słońce, od razu dusza skacze do góry
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 09:16, 21 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Kaśka, coś mi się przypomniało:
http://waja.strefa.pl/?Button=HOME
Powinnaś być usatysfakcjonowana. Osobiście nie korzystałam, ale nieraz nakarmiłam oczy

O kurcze, ale kolekcja- ciekawe co z tego będzie w sprzedaży. Coś czuję, że popłynę tego lata
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 11:53, 21 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11567
Piękne są niektóre irysy z tej strony... ale postanowiłam być twarda
Chociaż im dłużej je oglądam, tym intensywniej myślę o roszadach na rabatach
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 14:28, 21 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33345
Magdo, cudne zestawienia Najbardziej lubię kolor magenty, ale pastele też są piękne.


lilarose napisał(a)

ojć, jak pięknie!
co to za irysek? Wstrzeliłaś się z nim, bo właśnie oglądałam sobie dziś ulubione irysy bródkowe na farmie Floret i zapragnęłam, baaaardzo zapragnęłam brzoskwiniowych irysów i rozpoczęłam poszukiwania i oczywiście (brrr!) u nas jak na lekarstwo. Dlatego OGŁOSZENIE !!! "jeśli ktoś zna zagraniczne źródełka irysów, to błagam o polecenie"


Proszę
https://www.iris4u.de/

Najlepiej je kupować w sierpniu. Wtedy są dzielone.
Wcześniej też można oczywiście

Edit: doczytałam, że sierpień może być za późny na zakupy, w zeszłym roku w maju już wszystko zostało wykupione do cna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lilarose 15:14, 21 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Piękne są niektóre irysy z tej strony... ale postanowiłam być twarda
Chociaż im dłużej je oglądam, tym intensywniej myślę o roszadach na rabatach

no właśnie liście bródkowych bardzo mi pasują na rabatach, ja sobie sukcesywnie wymieniam, bo mam takie w okrrrropnym kolorze. Jak kwitną, to zawsze mam wielką ochotę ciachnąć te kwiatostany. Mam jeszcze trochę do wymiany, więc to sa jedyne kwiaty na które mam jeszcze miejsce i mogę kupować bez bólu głowy (poza finansowym, rzecz jasna)
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 17:11, 21 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Gdyby tak irysy lepiej u mnie rosły, wzięłabym całą kolekcję. Póki co szukam dla nich takiego miejsca, gdzie będą zachwycać. U mnie po kwitnieniu zazwyczaj mają nieciekawe liście, więc już dawno wyfrunęły z głównych rabat.

Zostało mi tu jeszcze białe lato, proszsz:




____________________
Sałatka pokrzywowa
Szymka 17:55, 21 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Mgduska napisał(a)


Już się poprawiłam
Bacardi.

To tylko te, co mam. Zestaw tych, które zamówiłam, pokażę za rok


A co zamówiłaś ? Pochwal się też
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies