Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

vita 18:01, 21 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014

Waja dobre miejsce Dla Kaśki, na zakupy irysów mam jeszcze takie: https://www.vivaiodeglinnocenti.com, kupowałam tam wiele roślin i zawsze byłam zadowolona.
Magda, super kolaże

____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Szymka 18:46, 21 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
Powariowałyście z tymi stronami!
Dla kogoś tak niestabilnego roślinnie jak ja to szaleństwo

Pomarańczowe zestawienie piękne ...
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
vita 18:56, 21 sty 2022


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4014
Przyzwyczajaj się
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Mgduska 20:54, 21 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Szymka napisał(a)


A co zamówiłaś ? Pochwal się też


Bardzo bym chciała, żeby rzeczywiście dotarło wszystko, co zamówiłam, w zeszłym roku nie dostałam np. Creme de Cassis - jeśli dojdzie wszystko, będę miała weselszy, cieplejszy zestaw, bo też mi się wydaje, że akurat daliom do twarzy w żywych kolorach. Bladawce oczywiście też zostaną
zamówiłąm więc:
Labirynth
Karma Choc
Creme de Cassis
Orfeo
Jowey Winnie
Jowey Mirella
Honka Surprise
Mingus Toni
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gardenarium 21:36, 21 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja też ciągle zamawiam. Dopiero będzie jak się okaże że cała góra dalii tracę już rachubę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Magara 23:47, 21 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6573
Mgduska napisał(a)


Całe szczęście nie wszystkie naraz i nie w jednym miejscu, to przecież w sumie nieduży ogród

Eh, po ilości roślin i kolorów wygląda na hektary Ale znaczy tyle, że potrafi Koleżanka sadzić i komponować To moja największa bolączka - sadzić tak, żeby jedno drugiemu na głowę nie właziło (za bardzo), a o każdej porze roku coś kwitło Dobrze chociaż, że już wiem, że rabaty cebulowe nie mają racji bytu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
lilarose 00:20, 22 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
vita napisał(a)

Waja dobre miejsce Dla Kaśki, na zakupy irysów mam jeszcze takie: https://www.vivaiodeglinnocenti.com, kupowałam tam wiele roślin i zawsze byłam zadowolona.
Magda, super kolaże


o matko, ale piękne!
Nie wydaje się Wam, że te irysy mają w sobie coś z tańca? Kurde, jak one zarzucają tymi falbaniastymi spódnicami- nie wiem, czy jakieś inne kwiaty mają więcej temperamentu
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 00:22, 22 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Mgduska napisał(a)


Bardzo bym chciała, żeby rzeczywiście dotarło wszystko, co zamówiłam, w zeszłym roku nie dostałam np. Creme de Cassis - jeśli dojdzie wszystko, będę miała weselszy, cieplejszy zestaw, bo też mi się wydaje, że akurat daliom do twarzy w żywych kolorach. Bladawce oczywiście też zostaną
zamówiłąm więc:
Labirynth
Karma Choc
Creme de Cassis
Orfeo
Jowey Winnie
Jowey Mirella
Honka Surprise
Mingus Toni

uuu- widzę, że koleżanka potrzebuje mocnych wrażeń
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 14:51, 22 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)

Eh, po ilości roślin i kolorów wygląda na hektary Ale znaczy tyle, że potrafi Koleżanka sadzić i komponować To moja największa bolączka - sadzić tak, żeby jedno drugiemu na głowę nie właziło (za bardzo), a o każdej porze roku coś kwitło Dobrze chociaż, że już wiem, że rabaty cebulowe nie mają racji bytu


Dziękuję za komplementa, ale mi daleko do zadowolenia. Co mi się uda doprowadzić jakiś kawałek do jako takiego wyglądu, następny zaczyna denerwować, więc owszem, kwitnie coś na okrągło, ale wciąż nie wygląda idealnie
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 14:54, 22 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

o matko, ale piękne!
Nie wydaje się Wam, że te irysy mają w sobie coś z tańca? Kurde, jak one zarzucają tymi falbaniastymi spódnicami- nie wiem, czy jakieś inne kwiaty mają więcej temperamentu


Irysy mają przepiękne tonacje, te błękity, granatości, brązy etc, plus warianty z falbankami lub bez, uwielbiam. A jeszcze do tego niektóre cudownie pachną np. czekoladą, ja też je uwielbiam
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies