Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Kordina 21:32, 30 sty 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Aaa, to zbiorowe szaleństwo będzie. Ja naprawdę wolałabym machnąć nową rabatkę, ale co robić, jak stara denerwuje.


O tak, moja skromna osoba też będzie w tym szaleństwie zbiorowym uczestniczyć. A przez Szymkę z "Ogrodu ciągłych zmian" będę musiała zająć się stertką cegieł
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Mgduska 21:39, 30 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kordina napisał(a)


O tak, moja skromna osoba też będzie w tym szaleństwie zbiorowym uczestniczyć. A przez Szymkę z "Ogrodu ciągłych zmian" będę musiała zająć się stertką cegieł


Zaciekawiłaś mnie tą stertką cegieł Co z niej zamierzasz zbudować?
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kordina 21:42, 30 sty 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Zakładam ogródek warzywny i może ścieżki? Jakiś murek ozdobno-praktyczny? Na razie mi w głowie buzuje tyle pomysłów, że obawiam się, że na kilka wcieleń mi starczy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Mgduska 21:52, 30 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ze ścieżkami ogródek warzywny będzie bardzo stylowy Zerknij do Ewy - Pszczelarni, jak ma ładnie
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 23:57, 30 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
teraz też się zastanawiam, czy u nas na wschodzie też już można liczyć na przebiśniegi? Mąż był dzisiaj z kompostem ale nic nie raportował. Hmm...
Pamiętam jak w zeszłym roku worki z ziemią przyjechały ( kupujemy zawsze grupowo) a sąsiad nie mógł przyjść na rozładunek- oczywiście rozładowaliśmy mu tę ziemie a on później przyszedł dziękować, raz za rozładunek a dwa, żeśmy mu przebiśniegów nie stratowali (a miał nimi usiany cały trawnik)- mój mąż do niego ze śmiechem odpowiedział- Panie Zbyszku, myśmy z tymi workami jak po polu minowym skakali!
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kokesz 08:05, 31 sty 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Kordina napisał(a)
Zakładam ogródek warzywny i może ścieżki? Jakiś murek ozdobno-praktyczny? Na razie mi w głowie buzuje tyle pomysłów, że obawiam się, że na kilka wcieleń mi starczy


Miałam taką burzę mózgów rok temu
Mój warzywnik miał być ozdobny bo jest wyeksponowany i wg mnie się udało
Jestem bardzo zadowolona
U mnie są ścieżki trawiaste ale mogą być żwirowe.
Skoszoną trawą ściółkuję grządki przez cały sezon, mam jej sporo bo z dwóch ogródków a i tak czasem brakuje
Życzę powodzenia
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Mgduska 08:23, 31 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kokesz napisał(a)


Miałam taką burzę mózgów rok temu
Mój warzywnik miał być ozdobny bo jest wyeksponowany i wg mnie się udało
Jestem bardzo zadowolona
U mnie są ścieżki trawiaste ale mogą być żwirowe.
Skoszoną trawą ściółkuję grządki przez cały sezon, mam jej sporo bo z dwóch ogródków a i tak czasem brakuje
Życzę powodzenia


Renia, Twój ogródek warzywny to w ogóle jest wzorcowo piękny
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:26, 31 sty 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
teraz też się zastanawiam, czy u nas na wschodzie też już można liczyć na przebiśniegi? Mąż był dzisiaj z kompostem ale nic nie raportował. Hmm...
Pamiętam jak w zeszłym roku worki z ziemią przyjechały ( kupujemy zawsze grupowo) a sąsiad nie mógł przyjść na rozładunek- oczywiście rozładowaliśmy mu tę ziemie a on później przyszedł dziękować, raz za rozładunek a dwa, żeśmy mu przebiśniegów nie stratowali (a miał nimi usiany cały trawnik)- mój mąż do niego ze śmiechem odpowiedział- Panie Zbyszku, myśmy z tymi workami jak po polu minowym skakali!


Wierz mi, ja się tych przebiśniegów mocno naszukałam. Gdybym nie wiedziała, że już mogą być, to z daleka bym ich na pewno nie zobaczyła. Bo to są maleńkie, pojedyncze piciuńki, dopiero sadzone jesienią, nie żadne kępy.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kokesz 09:13, 31 sty 2022


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Mgduska napisał(a)


Renia, Twój ogródek warzywny to w ogóle jest wzorcowo piękny


Dziekuję

Moją inspiracją jeżeli chodzi o ścieżki trawiaste w warzywniku była Asia
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2866-wizytowka-warzywniak

Choć ścieżki żwirowe wymagają pewnie mniej pracy bo odpada pielęgnacja trawnika.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 09:34, 31 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
U mnie na razie kwiaty pokazuje jedynie przebiśnieg o szerokich liściach (Hania Gruszka już kilka razy przypominała mi co to za jegomość a i tak nie pamiętam). Cała reszta dopiero niemrawo się budzi.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies