Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 23:27, 12 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Agania napisał(a)
Ja bębę nad morzem w pierwszym tygodniu sierpnia polecisz jakieś szkółki?


Cyrzan w Chwaszczynie i Nowe Ogrody w Gdańsku - Kowalach. To drugie jest tuż przy obwodnicy, to pierwsze 10 minut samochodem ode mnie, więc wiesz
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 00:55, 13 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Dawno w Pucku nie byłam, aż się rozmarzyłam (rym niezamierzony )
Podobno w Pucku jakaś fajna huta szkła powstała - kojarzysz? Nie zdążyłam sprawdzić.
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 05:36, 13 lip 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8362
Mgduska napisał(a)



Wejherowo też jest fajne i Tczew, to nasze wakacyjne odkrycia

Dobrze wiedzieć.
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 08:38, 13 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)
Dawno w Pucku nie byłam, aż się rozmarzyłam (rym niezamierzony )
Podobno w Pucku jakaś fajna huta szkła powstała - kojarzysz? Nie zdążyłam sprawdzić.


Bardzo fajna, z pokazem i opowiadaniem o całym procesie oraz sklepikiem z wyrobami i kawiarnią. Może huta to za dużo powiedziane, raczej warsztat, ale miejsce świetne, w przepięknie odrestaurowanej kamienicy, bardzo polecam My tam wracamy
____________________
Sałatka pokrzywowa
mrokasia 08:45, 13 lip 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18148
Ja tu zagladam systematycznie tylko po cichu . Tu tyle tematów, pięknych zdjęć i dyskusji .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mgduska 08:53, 13 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
mrokasia napisał(a)
Ja tu zagladam systematycznie tylko po cichu . Tu tyle tematów, pięknych zdjęć i dyskusji .


macham porannie
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 09:45, 13 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
dziewczyny, Orlaya się bardzo chętnie sieje- największe okazy wyrastają właśnie z samosiewu. Siewki zimują w gruncie i pięknie kwitną w następnym roku

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Agania 09:55, 13 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mgduska napisał(a)
Jeszcze trochę z ogródka

Krwiściąg



Lecę sprawdzić czy mój się od obraził i zakwitł.
Piękny kłos
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Joku 11:56, 13 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12204
Jeżeli ktoś jedzie z Trójmiasta do Pucka to po drodze są dwa sklepy ogrodnicze na pograniczu Rumii i Redy na ul. Obwodowej, nazywają się Dendron i Róża Melcer, oddziela je od siebie jedynie biegnąca przez środek droga. Bliżej Pucka centrum ogrodnicze w Celbowie.

Mgduska ty chyba gdzieś w pobliżu się kręcisz .
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Mgduska 13:38, 13 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Joku napisał(a)
Jeżeli ktoś jedzie z Trójmiasta do Pucka to po drodze są dwa sklepy ogrodnicze na pograniczu Rumii i Redy na ul. Obwodowej, nazywają się Dendron i Róża Melcer, oddziela je od siebie jedynie biegnąca przez środek droga. Bliżej Pucka centrum ogrodnicze w Celbowie.

Mgduska ty chyba gdzieś w pobliżu się kręcisz .


To mnie zastrzeliłaś - nie znam tych sklepów. Kręcę się po okolicy, ale zazwyczaj w niedziele, w soboty zajmuję się ogrodem, więc pewnie i tak trafiłabym na zamknięte. Ale wiedząc o tych miejscach, na pewno kiedyś o nie zahaczę Dzięki, Jolu
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies