Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

Mgduska 19:10, 03 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)

Oczywiście że pytam! Nie możesz tak trzymać koleżanek w niepewności do lata, aż towarzystwo zakwitnie i zdjęcia zaczniesz wstawiać. Chwal się koniecznie co to za nowości wpadły do koszyczka


Ale ja tradycyjnie nie pamiętam! To ma być dla mnie prezent pod choinkę, a ja chcę mieć niespodziankę! Mogę się przyznać do jednorocznego nachyłka i czarnego chabra, bo te zamówiłam ostatnio, reszta dopiero przyjdzie
____________________
Sałatka pokrzywowa
lilarose 19:34, 03 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)

Oczywiście że pytam! Nie możesz tak trzymać koleżanek w niepewności do lata, aż towarzystwo zakwitnie i zdjęcia zaczniesz wstawiać. Chwal się koniecznie co to za nowości wpadły do koszyczka

to ja Ci Zuza podpowiem, że jak zajrzysz do wpisu z 12 października na grupie pewnego klubu , to tam jest koszyk tutejszej ogrodniczki dokładnie pokazany
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
antracyt 19:49, 03 gru 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11607
Ha to sobie jakoś przy okazji (przy kawce) sprawdzę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 22:16, 03 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Zagospodarowanie walającego się wielce zacne.

Ja powoli robię porządki w domu. Na razie w tonie papierzysk odkładanych na kolejne kupki. Sortowanie na makulaturę i do schowania w roku. Potem będzie kolej na moje skarby do wianków itd. Perspektywicznie znoszę do domu małe kartonowe pudełka. Mam pomysł na obklejenie ich sznurkiem, żeby wyglądały.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Mgduska 23:04, 03 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Ha to sobie jakoś przy okazji (przy kawce) sprawdzę


I będzie jak z daliami. Najpierw się pochwaliłam, co zamówiłam, potem 1/3 nie przyszła wcale, następna 1/3 okazała się pomyłką.
Lepiej spokojnie zaczekać na sezon, coś wzejdzie, coś nie, a to co się uda - pokażę.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 23:05, 03 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)
ale to ładne!!!
Muszę córce druty kupić, bo ona ma dryg do takich rzeczy, może mi coś udzierga


Inwestuj w dziecko, na pewno się zwróci
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 23:06, 03 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Martka napisał(a)
Mgdusko, nadmiar talentów, zdecydowanie Dobrze, że część zagospodarowujesz ogrodniczo, ale i tak urząd antymonopolowy powinien być czujny.
Urocza siateczka!


Spokojnie, haft krzyżykowy odpuszczam, w tym jest lepsza moja siostra
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 23:07, 03 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
tulucy napisał(a)
Zagospodarowanie walającego się wielce zacne.

Ja powoli robię porządki w domu. Na razie w tonie papierzysk odkładanych na kolejne kupki. Sortowanie na makulaturę i do schowania w roku. Potem będzie kolej na moje skarby do wianków itd. Perspektywicznie znoszę do domu małe kartonowe pudełka. Mam pomysł na obklejenie ich sznurkiem, żeby wyglądały.


Ja właśnie też ogarniam to i owo. I dumna chodzę, podziwiając to, co już ogarnięte i cieszę się jak dziecko
____________________
Sałatka pokrzywowa
tulucy 23:46, 03 gru 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To tak, jak ja. Jak zrobiłam porządek w kwiatkach doniczkowych i sprzątnęłam parapety, to jakbym z 10 cm urosła. A zmobilizowałam się przez jeden zakup, przy okazji tulipanów i spółki, wrzuciłam do koszyka jedną cebulę amarylisa.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 00:32, 04 gru 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Mgduska napisał(a)
Pamiętam, że pisałam o grudniowych wysiewach Chodzi tylko o to, żeby ziemia była miękka, żeby nasionka ładnie w nią wniknęły, a temperatura na tyle niska, żeby nie ważyły się wzejść. Ale dziś właśnie śnieg przykrył ogród równą kołderką, więc wysiewy, że tak powiem, poszły się huśtać. I podyndają do roztopów. Gdyby zaś ich nie było w odpowiednim terminie, zostają wysiewy do paletki.
A ja mam tyyyle do wysiania. Najpierw jednak muszę przygotować etykiety, potem paletki, na końcu sianie. Tak, taka kolejność

My zasypani to o wysiewach nie myślę Zeszłoroczne maczki kojarzę ze styczniem, a potem dosiewka jakoś wiosną - kwiecień???
Nasionowo się spełniłam - obkupiłam się w black week Pocieszam się, że głównie same pożyteczne nasiona warzywne
Ogrodnikiem po godzinach jesteś pracowitym Nie zalegasz, jak niektórzy, z książką przy kominku
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies