Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

lilarose 16:05, 06 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
dziewczyny - MUSIAŁAM kupić sobie dziś nasiona, bo w Warszawie jest PRZEOKROPNA pogoda a mnie bierze przeziębienie.
Nie miałam wyboru, alternatywą byłoby zjedzenie tabliczki czekolady ale jak bierze przeziębienie, to słodyczy nie można, więc same widzicie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Mgduska 16:27, 06 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
lilarose napisał(a)

same pieknoty
Celozje w 3 odmianach celway łososiową, spicata Flamingo Feather, grzebieniastą Ziva Pink, gomfrene w bladym różu i jeszcze pudrową lwią paszczę,
i jeszcze 4 inne coś tam, ale nie mogę pisać, bo stwierdzisz, że jestem szurnięta i przestaniesz się ze mną zadawać


Ja?? No coś Ty, trafił swój na swego, więc ja mogę Cię wyłącznie poprzeć

Ja tam jednak zajrzałam, chociaż miałam nie. Te celozje ładne, szukałam dwa lata temu takich łososiowych. Celozja mi się bardzo fajnie udawała w szklarni, lubi ciepło. Gomfreny nie znam, ale podobają mi się te kulki.

lilarose napisał(a)
dziewczyny - MUSIAŁAM kupić sobie dziś nasiona, bo w Warszawie jest PRZEOKROPNA pogoda a mnie bierze przeziębienie.
Nie miałam wyboru, alternatywą byłoby zjedzenie tabliczki czekolady ale jak bierze przeziębienie, to słodyczy nie można, więc same widzicie


U mnie wszyscy poprzeziębiani. Pierworodny właśnie usilnie domaga się skutecznego leku, ale on by pewnie wolał czekoladę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:26, 06 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Usiłuję przygotować przegląd zmian na rabatach na przestrzeni roku, ale to jest tak żmudne zadanie, że zaraz padnę. Udało mi się zebrać dwie rabaty plus widoki ogólne.
Rabata, która jest pod oknem kuchennym, z niej zaglądają mi w okno róża Laguna i malwy. Zdjęcia od kwietnia do listopada.











____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:28, 06 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:30, 06 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:31, 06 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:34, 06 gru 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370






Są też na niej ciemierniki, które mi umknęły.



____________________
Sałatka pokrzywowa
Helen 19:58, 06 gru 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
No, tak to ja mogę spędzić całą zimę. Poproszę o kolejne zdjęcia
Fajna ta rabatka, lekka a jednocześnie nietuzinkowa, brawo
____________________
Helen - Hortensjowo
lilarose 20:55, 06 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
no a zgadnij, kto mnie na celozje nakręcił?
wszystko przez Ciebie, taka prawda
Gomfreny też nie znam, ale chętnie sprawdzę - nie potrzebuje zbytniego podlewania, czyli coś dla mnie

dzieci właśnie przytargały słodycze od moich rodziców, więc pewnie się ugnę i skończy się na tym, że nie tylko nasionami sobie dziś dogodzę
Wszędzie czyhające na człowieka zasadzki

____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
lilarose 21:06, 06 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
przegląd rabaty przedni - cały czas coś Ci się tam dzieje. Hosta to Praying Hands ?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies