Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sałatka pokrzywowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Sałatka pokrzywowa

vita 21:42, 01 lut 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Ojej, obelisk dla Constance. Podwiązywanie co parę dni, zanim zdrewnieje? Pokazywałaś ją całą? Nie wyobrażam sobie prowadzenia jej przy obelisku. Dzisiaj stanęłam przed dylematem, co z tym mega krzaczorem zrobić? Na razie zostawiłam.
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Magara 00:13, 02 lut 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Mgduska napisał(a)


Marudo Pamiętaj, że pokazuję zdjęcia zrobione na przestrzeni miesiąca, a w ogrodzie róże nie kwitną jednocześnie, więc nie robią takiego wrażenia.
A z drugiej strony, co ja Ci mogę powiedzieć - róże to jednak róże

Dzięki Tobie podjęłam wczoraj w nocy decyzję, że na poszerzanej rabatce, na której wylądowały nowe jabłonki - będą róże Słońce tam jest, miejsce ok. Tylko nie mam pojęcia jakie te róże będą, póki co nad kolorystyką dumam, w odmiany nie wkraczam. Mam tam białe jeżówki, rozrzucone lawendy, rozchodniki (n/n różowo kwitnące), dosadzę bodziszki rozanne bo już zamówione i sprawdzone. Jakie róże by w ten kociokwik pasowały - pojęcia jednak nie mam
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:11, 02 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
vita napisał(a)
Ojej, obelisk dla Constance. Podwiązywanie co parę dni, zanim zdrewnieje? Pokazywałaś ją całą? Nie wyobrażam sobie prowadzenia jej przy obelisku. Dzisiaj stanęłam przed dylematem, co z tym mega krzaczorem zrobić? Na razie zostawiłam.


Nie, nie - obelisk dla Aldena Na Constance też nie odważyłabym się ruszyć z obeliskiem
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 08:14, 02 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)

Dzięki Tobie podjęłam wczoraj w nocy decyzję, że na poszerzanej rabatce, na której wylądowały nowe jabłonki - będą róże Słońce tam jest, miejsce ok. Tylko nie mam pojęcia jakie te róże będą, póki co nad kolorystyką dumam, w odmiany nie wkraczam. Mam tam białe jeżówki, rozrzucone lawendy, rozchodniki (n/n różowo kwitnące), dosadzę bodziszki rozanne bo już zamówione i sprawdzone. Jakie róże by w ten kociokwik pasowały - pojęcia jednak nie mam


Kiedyś sprezentowałam cioci Hansestadt Rostock i była z niej bardzo zadowolona. Nie znam dalszych losów róży, bo ogród poszedł w inne ręce, ale sama chciałabym ją wypróbować Tak mi chodzi po głowie, obok paru innych, a wydaje się być dobrym pomysłem na rabatę mieszaną.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kokesz 08:39, 02 lut 2023


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Chyba mnie skutecznie skusiłaś różami
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Basieksp 14:34, 02 lut 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
A ja podziwiam sobie Twoje róże, dziś z pozycji leżącej i powiem, że od razu lepiej się czuję
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Szymka 17:36, 02 lut 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
vita napisał(a)
Ojej, obelisk dla Constance. Podwiązywanie co parę dni, zanim zdrewnieje? Pokazywałaś ją całą? Nie wyobrażam sobie prowadzenia jej przy obelisku. Dzisiaj stanęłam przed dylematem, co z tym mega krzaczorem zrobić? Na razie zostawiłam.


A ja właśnie zapragnęłam uwolnić przestrzeń od wielkiej pergoli, na której mam Constance i przez myśl mi przeleciał obelisk.No to już przestrzeń uwolniłam...
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Mgduska 18:27, 02 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Kokesz napisał(a)
Chyba mnie skutecznie skusiłaś różami


To nie ja, to one same
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 18:28, 02 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Basieksp napisał(a)
A ja podziwiam sobie Twoje róże, dziś z pozycji leżącej i powiem, że od razu lepiej się czuję


To się cieszę, już mnie oczy bolały od komputera, dobrze, że nie poszło na marne
____________________
Sałatka pokrzywowa
Mgduska 19:29, 02 lut 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Z tych róż, których jeszcze nie pokazywałam, o ile nie macie dość, zostały jeszcze:

Rose de Resht - dwa maluszki, ale rosną bardzo dobrze, przez większość zimy stały w liściach, w końcu wiatr je zabrał. Obie zdrowiutkie, ładnie budują zgrabne krzaczki







Weneda - jedna z dwóch (obok Drift), która pachnie na odległość! Kwiatki ma nieduże, bo to róża okrywowa, ale ładnie zbudowane. Trochę łapie plamek, bez wpływu na całość, radzi sobie sama, bo ja nie pryskam niczym





____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies