Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na tle lasu malowany

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na tle lasu malowany

KasiaBawaria 18:24, 20 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Myszy w patelni? Moje na szczescie tylko w grodzie.
A wiesz, ze mnie nie zachwycaja tamtejsze ogrody? Brakuej mi kolorow wiecej i zielonosci. Nie moje klimaty. Wole jednak te angielskie.
____________________
Zapraszam na kawe
AgnieszkaW 19:01, 20 sie 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ta nadmorska przyroda zachwyca swoim pięknem, super miałaś wycieczkę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madia 12:40, 22 sie 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Donica przed domem, co kilka tygodni zmienia środek, tym razem jest tam nowy zakup - hortensja Magical Mont Blanc. Kwiatostany większe niż moja głowa Niedługo muszę ją wsadzić do gruntu, miejsce już na nią czeka za rozplenicą. Gdybym miała lepsze warunki wodne i glebowe to poszalałbym bardziej z ilością hortensji, ale dobre i to co mam.


Polar Bear też już znalazł swoje miejsce. Wietrznie i ponuro dziś u mnie na fotkach, co wyjdę z aparatem to słońce zachodzi


Przydałaby mi się jeszcze jedna rozplenica, przed Polar B. tylko jakaś mniejsza odmiana, bo miejsca mało. To co tam obecnie rośnie i tak będzie usunięte.
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Madia 12:56, 22 sie 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Z cyklu życie przy lesie:


W donicy na rogu rabaty wsadzam nowy cyprysik, bo poprzedni został wykończony przez sarnę, a właściwie kozła, który wykorzystał niezamkniętą bramę nocą, przetuptał wokół domu i dopadł cyprysika, po czym niezauważony opuścił posesje
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
anna_g 13:25, 22 sie 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Sycylijskie zdjęcia cudne
Mieszkanie przy lesie ma swoje uroki jak czytam choć może myszy w patelni nie chciałabym za bardzo
Twój ogródek też jest uroczy bardzo.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Agania 14:23, 22 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne te kadry w Twoim ogrodzie lasem malowane
Zachwycam się trzciną laskową Arundo donax u mnie wytrzymała 3 lata.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madia 16:06, 22 sie 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Agatko zidentyfikowałaś moją wielką niewiadomą! Już tyle razy zastanawiałam się co to ja dostałam,a Ty przychodzisz i od razu rzucasz, że to Arundo donax. Ach, ściskam wirtualnie Ma już pewnie ok 5 lat i bardzo ją lubię
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Madia 20:49, 26 sie 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Od kwietnia do sierpnia tylko ławka się nie zmienia



____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Agania 07:16, 27 sie 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Trawy bardzo lubię Arundo u Ciebie gwiazdorzy...patrząc na te niebieskości to mam na mysli tylko owies wiecznie zielony, ale nie jestem pewna?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madia 08:20, 27 sie 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Niebieskości to Wydmuchrzyca piaskowa. Z bliska wygląda o wiele gorzej, pokłada się i ogólnie nie trzyma fasonu Gliniaste podłoże to nie jest jej środowisko. Dlatego chciałam ją w przyszłości zastąpić czymś innym.
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies