Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - moje marzenie, zmęczenie i spokój

Basilikum 19:29, 22 lis 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Anda napisał(a)
Góry złota


hihi bedzie wszystko roslo jak na drozdzach
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
popcorn 09:07, 13 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam. Piękny dom, ogród rośnie Super taras i pergola, podoba mi się! Też te skośne rabaty. Fajnie masz, chciałabym już tak, nic tylko sadzić, sadzić, sadzić
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 09:48, 13 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj sobie zrobiłam wielką przyjemność rankiem. Przejrzałam twój wątek tak mniej więcej idą co 5 stron, ale uchwiciłam fajne sprawy

biel z hostami, fajne przeplatanki z płytkami podłużnymi przed skrzyniami warzywnymi, potem "przejęcie" rabaty po mężowskim kopaniu dobry ruch na powiększanie przestrzeni rabatowej liliowiec Crimson Pirate, niesamowity kolor, fajnie że są skośne linie rabat, ciekawa aranżacja ogrodu, bidy nie widziałam no pewnie - z Wijsławicami to nie da się im dorównać, ale fajnie masz Czarny kamień super, też mam i wiele widzę że pomysły czerpałaś trafnie

Potem taras - świetny. Z czego firanki? tiul?
Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 09:50, 13 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jak tak sobie patrzyłam to myślałam, rabaty za wąskie ...a tu na koniec bach - są szersze Super.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jola_M 17:19, 16 gru 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Chciałam ja dzisiaj wrzucić zdjęcia z przerzucania obornika, a tu patrzę i bach....! Szefowa do mnie napisała! I do tego jeszcze, że fajnie no nie wierzę dziękuję bardzo, wiem że jeszcze długa droga, ale bardzo się cieszę Danusiu, że udało Ci się znaleźć u mnie coś ładnego
Pozdrawiam !

PS. Firanki nie tiulowe najzwyklejsze ze szwedzkiego sklepu obcinane do potrzebnej długości 2 szt. 2,8x3,0mm kosztują 17 zł i mają tunel u góry
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 17:27, 16 gru 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
no to już wrzucę tą dzisiejszą prace z obornikiem brakło mi, ale dowiozę
rozsypałam też 20 kg mączki bazaltowej pod spodem i przegrabiłam z ziemią.
Bylinowa dostała


i miejsce pod nowe rabaty

____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Jola_M 17:29, 16 gru 2019


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
popcorn napisał(a)
Zaglądam. Piękny dom, ogród rośnie Super taras i pergola, podoba mi się! Też te skośne rabaty. Fajnie masz, chciałabym już tak, nic tylko sadzić, sadzić, sadzić


Karola Ty też masz już bliżej niż dalej trzymam kciuki, patrzyłam na Twój projekt domu - jest super i brawo, że zrezygnowałaś z kominka i okna dachowego - z perspektywy czasu i sprzątania w domu - popieram jak najbardziej
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
waldek727 23:17, 16 gru 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Jola_M napisał(a)
no to już wrzucę tą dzisiejszą prace z obornikiem brakło mi, ale dowiozę
rozsypałam też 20 kg mączki bazaltowej pod spodem i przegrabiłam z ziemią.
Bylinowa dostała



I super. Tak właśnie powinno wyglądać odżywianie mikroorganizmów glebowych.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
popcorn 08:56, 17 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jola_M napisał(a)


Karola Ty też masz już bliżej niż dalej trzymam kciuki, patrzyłam na Twój projekt domu - jest super i brawo, że zrezygnowałaś z kominka i okna dachowego - z perspektywy czasu i sprzątania w domu - popieram jak najbardziej


Dziękuję

będę podglądać
____________________
Mój nowy ogródek
Dorota123 12:09, 17 gru 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jola_M napisał(a)
na walkę w ziemi pogoda nie pozwala, więc aby zająć czymś ręce po pracy, postanowiłam upiększyć taras na styl "niu romantik" wyszło jak niżej, ciekawe czy mąż zauważy




zamiast biednych przypalonych azalii w doniczkach - zrobię tam wysokie trawy
Witaj, jestem u Ciebie pierwszy raz. Twój taras skradł moje serce, bardzo lubię taki styl.)
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies