Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

popcorn 06:51, 25 lip 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ania dzięki. Prąd też? Gaz? Hydraulika?

Parę zdjęć z działki wczoraj. Robota idzie do przodu, ta dwójka która teraz robi jest w porządku. Zobaczymy jak będzie dalej.





Powyżej fasolka siana w piątek
Poniżej cukinia z nasion z Meksyku



Co robicie z ogórków? Przepis na sałatkę żeby nie sfermentowała za chwilę???
____________________
Mój nowy ogródek
jolanka 07:26, 25 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Fajnie, ze chociaż trochę robota na budowie idzie do przodu. Tfu, tfu, może już teraz będzie szło ku lepszemu

Karola, a z tej cukinii będziesz miała nasiona? Jeśli tak, to mogę się uśmiechnąć?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
KasiaBawaria 07:39, 25 lip 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Trzymam kciuki, zeby ci fachowcy lepiej pracowali.
____________________
Zapraszam na kawe
popcorn 08:24, 25 lip 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jolanka, no pewnie! Jak zostawie jakąś potem żeby dojrzała to nie ma sprawy. Kasia dzięki. Też bym chciała żeby szło, ile można mieć pod górkę...
____________________
Mój nowy ogródek
AniazZielone... 08:46, 25 lip 2019


Dołączył: 08 mar 2016
Posty: 498
popcorn napisał(a)
Ania dzięki. Prąd też? Gaz? Hydraulika?

Parę zdjęć z działki wczoraj. Robota idzie do przodu, ta dwójka która teraz robi jest w porządku. Zobaczymy jak będzie dalej.

Karola, prąd, gaz, hydraulikę. Napisałam na priv ☺
____________________
Ania Moje miejsce na ziemi
popcorn 10:29, 25 lip 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Ania odpisałam na priv.



Zamówiłam beton w betoniarni na poniedziałek. Jedyne 10.800 zł masakra. Bartek okazuje się nie zapłacił za folie itp w lokalnej hurtowni, nagrzany facet przyjechał na budowę i pozbierał narzędzia, taczki giętarki itp. MASAKRA.

Napisałam do Bartka. Przecież takich ludzi to ja nie wiem co należy z nimi
robić. Moje nowe chłopaki dzwonią do mnie co mają robić. Co im miałam powiedzieć?
I co mam płacić za jego długi dookoła? Czy te hurtownie sprzedadzą mi coś jeszcze? Rozumiem że on się ze mną nie rozliczy polubownie? Bosz...
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 10:39, 25 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Współczuję tych nerwów, mocno cie wspieram - bądż twarda ! nieugieta ! dasz radę!
Wiem że to tylko gadanie/pisanie z mojej strony ale my tu wszyscy cie wspoeramy i pozytywne mysli ślemy.
Nie umiem ci inaczej pomóc, nie znam sie...

Plony obfite jak na tegoroczną susze

Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mirka 10:40, 25 lip 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
popcorn napisał(a)
Dzięki Ania odpisałam na priv.



Zamówiłam beton w betoniarni na poniedziałek. Jedyne 10.800 zł masakra. Bartek okazuje się nie zapłacił za folie itp w lokalnej hurtowni, nagrzany facet przyjechał na budowę i pozbierał narzędzia, taczki giętarki itp. MASAKRA.

Napisałam do Bartka. Przecież takich ludzi to ja nie wiem co należy z nimi
robić. Moje nowe chłopaki dzwonią do mnie co mają robić. Co im miałam powiedzieć?
I co mam płacić za jego długi dookoła? Czy te hurtownie sprzedadzą mi coś jeszcze? Rozumiem że on się ze mną nie rozliczy polubownie? Bosz...

Karola jak czytam o twoich majstrach to dziękuje Bogu że nie wzięłam brygady do budowy.
Em z synami pod nadzorem kierbuda postawili domk łącznie z dachem.Trzymam kciuki abyś tym razem dobrze trafiła.
A tak nawiasem mówiąc to ten Bartek myślał pewnie że na naiwną babę trafił i kasa będzie leciała.Przeliczył się a ty mu kasy nie odpuszczaj.Do sądu go podaj o zwrot,ja mym tak zrobiła.
Trzymaj się i powodzenia życzę
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
popcorn 11:01, 25 lip 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dziękuję Dziewczyny. Generalnie heh mam dość. Masakra.
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 11:24, 25 lip 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Dziękuję Dziewczyny. Generalnie heh mam dość. Masakra.


Karola wspieram. Wiem co przeżywasz. Jeśli ludzie w porządku to emocjonalnie się uspokoisz. A ponieważ jesteś uparta, zdecydowana i poukładana to zaraz ogarniesz wszystko sama. Kup pudło lodów i zjedz je przy dobrym filmie. buziaki
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies