Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

BASIA8 17:25, 26 wrz 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Jak dziś mają się cztery łapy?
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 19:45, 26 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chyba ciut lepiej. Dwa razy próbowała się odepchnąć tylną łapą podczas pełzania. Nie widziałam jednak żeby dziś sikała. Nie wiem. Martwię się nadal. Mamy tabletki ze sterydami do środy i jeszcze jedne. I do kontroli. Na dwoje babka wróżyła...

Ładne niebo na koniec dnia



Wcześniej wycięliśmy kosmosy.
Przed


I po


Dosadzę jeszcze rząd lawendy, za rok będzie ładnie

Pies ma humor, je, pije, jutro dostanie środki przeczyszczające. Mam nadzieję że wróci do siebie...
____________________
Mój nowy ogródek
Dorii 19:56, 26 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Dobrze że z pieskiem lepiej
Niebo pikne a kosmosów trochę szkoda, moje w szczycie kwitnienia są. Bez nich też super, ten łan werbeny wymiata.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 20:06, 26 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Wysikała się. więc może, może???

Moje przekwitały już, więcej brązowych martwych listków zamiast kwiatków. Teraz mam wielką stertę w kompostowniku.

Jak tniecie większe kawałki na mniejsze? Przydałby mi się rębak... na te wszystkie łodygi...

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
sylwia_slomc... 20:29, 26 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ja nie tnę, wrzucam na kompost sypię komposterem szybko osiada
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorii 20:39, 26 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Byliny rozdrabniam tylko te największe bo potem przy przewracaniu się ciągną ale rębak bylin nie potnie chyba że taki wypasiony.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
popcorn 11:37, 27 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przydałby mi się wypasiony rębak. Może kiedyś!

Lunka próbuje postawić nogę czasem. Mamy jej ograniczać ruch. Niezadowolona ale siedzi w przedsionku. W nocy. A teraz w szklarni. 15 metrów kwadratowych. Wyzbierałyśmy żwir z młodą, jakby co (i tak miałam zbierać zanim zacznę obsadzać na wiosnę). Rozłożyliśmy koce. Cieplej wewnątrz niż na zewnątrz.

Kurki okupują jedno z trzech gniazd, kolejka do składania jaj. A pozostałe dwa gniazda obok puste.

Przyszły mi róże Eden, pięć sztuk będzie przy tarasie jupi
____________________
Mój nowy ogródek
hankaandrus_44 11:51, 27 wrz 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7194
Rębak to na drewniane gałęzie, a na byliny potrzebna sieczkarnia typu gilotyna. Kiedyś widziałam taką, babcia cięła pokrzywy dla kur. Kur nie mam, ale do cięcia bylin jak najbardziej by pasowała.

____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Anda 11:55, 27 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Twój pies nie może być w domu?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 11:59, 27 wrz 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Karola czytam o suni, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i dojdzie do siebie, młoda psinka to i organizm prędzej może to zniesie trzymam kciuki
u mnie kosmosy jeszcze tłoczą więc są, las werbenkowy cudny, no i wiedzę, że szklarenka już zamontowana buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies