Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

beta 13:22, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hankaandrus_44 napisał(a)
Jakie ma legowisko? I czy lubi leżeć na gołej ziemi. Mogło to jej zaszkodzić, gdyby leżała na mokrej trawie. Mój w ten spozób zaniemógł. Teraz pilnuję, i nawet w ogrodzie wykładam mu futrzaka, żeby nie miał mokro i zimno od spodu.


Haniu dobrze, że to napisałaś...muszę o swojego zadbać...bo też lubi leżakować na mokrej trawie lub na kafelkach...a młody już nie jest niestety
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
hankaandrus_44 14:14, 25 wrz 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7187
Beatko, też z początku nie wiedzieliśmy o co chodzi z jego paraliżem, ale wet, postawił diagnozę szybko. Tylko się zapytał, czy leżakuje w ogrodzie. No i od tamtej pory pilnujemy, żeby miał ciepło i sucho, nawet na dworze.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
KasiaBawaria 14:20, 25 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dobrze, ze juz troche lepiej. Tak mlody psiak.Ruch jest bardzo wazny ale bez skokow i gwaltownych hamowan.Najlepszy jest trucht, taki przy rowerze.Trzymam kciuki.
____________________
Zapraszam na kawe
Bog 18:59, 25 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
inka74 napisał(a)
Bog - nie oceniaj. Dlaczego od razu zakładasz brak ruchu? Tu psa mógł ktoś kopnąć... tego nie zawsze widać.


Karola mówiła że pies nie był narażony na żaden uraz moja ocena wynika z doświadczenia u ludzi jest podobnie mało ruchu=słabe mięśnie dodam jeszcze że osobiście mam podobne doświadczenie na szczęście nie tak ostre od tamtej pory staram się ćwiczyć według zalecenia lekarskiego.
BKosimkArt 19:40, 25 wrz 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Każdy przypadek jest inny więc nie ma co porównywać swoich doświadczeń, weterynarz na pewno wie co robi...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 19:57, 25 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pies rusza się dużo. Mam nadzieję będzie dobrze. Zaczęła ruszać ogonem parę godzin temu. Żywsza jest i szczęka na ludzi. Ale ruch ogona wskazuje że coś tam w jej mięśniach zaczyna wracać czucie? Byłoby ekstra... Wet mówi że jeszcze dzień czy dwa i jeśli nie będzie poprawy to pewnie operacja... Nawet nie pytałam ile kosztuje... Zobaczymy

W budzie ma ciepło i sucho, ale lubi leżeć na zimnej ziemi czy kafelkach... Czy lubiała...

Cieszymy się że ogonem majta póki co a jeszcze rano tego nie robiła.
____________________
Mój nowy ogródek
Katte 20:14, 25 wrz 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Super ze chociaż znasz diagnozę... Wszystko będzie dobrze!
Buziaki..
Ja siedzę z glutem po pachy, a miałam takie ambitne plany... Hehe.
Chodzę jak zombi.
Może jutro coś grzebnę i pochwalę się moimi nasadzeniami..
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
inka74 20:24, 25 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Nie jestem weterynarzem ale wiem, że zwierzaki mają ogromne pokłady miłości w sobie. Moja sąsiadkowa kotka dokładnie wie, kiedy wracam do domu, wita mnie, sprawdza czy jest ok. To jest półdziki kot. Nie daje brać się na ręce ale jak mi jest źle to przychodzi na taras i kładzie się po prostu obok mnie lub siedzi i mruczy. Co rano jest też jak piję kawę. Dodam, że ona ma swój dom, zaraz za płotem i to nie jest mój kot zwierzęta wyczuwają nasze nastroje. Myślę że sunia czuje, że chcesz jej pomóc. Tak po prostu. A na działanie sterydów trzeba chwilę poczekać. Najważniejsze że jest szansa na powrót do zdrowia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UlaB 12:09, 26 wrz 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Karola, i jak dzisiaj? Mam nadzieje ze juz calkiem dobrze?
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
deszczowymaj 12:11, 26 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Też właśnie miałam pisać jak tam psinka?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies