Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Bog 21:59, 29 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Fajnie że pieskowi lepiej lekarz dał jakieś wskazówki co by się nie powtórzyła choroba -tfu tfu
popcorn 06:51, 30 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sylwia spróbuję przyjechać w takim razie. Czy ja je zmieszczę do mojego mini auta???

Bog dziś idziemy na kontrolę, zobaczymy. Lunka chodzi zataczając się, tył ją przeważa i upada na boki. Jeszcze parę dni, myślę. Lekarz stwierdził że widuje takie przypadki i to często, pies zeskoczył niefortunnie i gotowe... Zwłaszcza u długich psów a to mieszaniec jamnika... Heh
____________________
Mój nowy ogródek
UlaB 09:34, 30 wrz 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
popcorn napisał(a)
Ula, buziaki!!! Rośliny szybko rosną, pół sezonu a niektóre już można dzielić. Choć sadząc dzieliłam większość jak się im przygotuje dobre stanowisko, to potem można docelowo sadzić jak już otoczenie na to pozwala


taki jest plan
Mój przydomowy ogród jest mały ale bardzo pojemny - spora różnorodność gatunków. Przez te ponad 10 lat wydałam juz mnóstwo dzielonych byli, traw i turzyc, wiec obskoczę i drugi ogród (to nic że kilkukrotnie większy ). Będzie jak u Ciebie - rozmnażanie, doniczkowanie, sadzenie Tylko z drzewami kłopot - tych nie podzielę

Cieszą mnie wieści o suni
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
sylwia_slomc... 12:04, 30 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
popcorn napisał(a)
Sylwia spróbuję przyjechać w takim razie. Czy ja je zmieszczę do mojego mini auta???

Bog dziś idziemy na kontrolę, zobaczymy. Lunka chodzi zataczając się, tył ją przeważa i upada na boki. Jeszcze parę dni, myślę. Lekarz stwierdził że widuje takie przypadki i to często, pies zeskoczył niefortunnie i gotowe... Zwłaszcza u długich psów a to mieszaniec jamnika... Heh

ZmieściszA będziesz mieć możliwość zobaczyć czy jeszcze inne też chcesz czy nieJa ich nawet od rośliny matecznej nie odcinałam tylko tak rosnąSobotę od południa pewnie do wieczora jestem w ogrodzieAle najlepiej ustalić termin i godzinę lub się zdzwaniamy, mój nr chyba masz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
popcorn 12:28, 30 wrz 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mam! Dzięki! Odezwę się

Właśnie wróciliśmy z kontroli u weta. Idzie ku lepszemu. Za tydzień kolejna wizyta. Luna mówi cześć

____________________
Mój nowy ogródek
inka74 12:53, 30 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Wymiziaj pyska Lunki, jak to dobrze, że już lepiej. Rozumiem widmo operacji zostało odroczone.

Drzewa same zacne kąski. Jakbym miała większy teren - jeszcze kilka bym wsadziła. I świetnie, że jako jedne z pierwszych je sadzisz - będą miały czas aby urosnąć.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
BASIA8 13:14, 30 wrz 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Pięęęęęęknosi pyszczaczek. Taki do wycałowania, wymiziania. Super wieści. Buziaki zostawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Bog 16:44, 30 wrz 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Widać że mu już lepiej wesoła mordka oko bystre gotowy do zabawy tak trzymać.
sylwia_slomc... 17:18, 30 wrz 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Uff całe szczęście
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katte 17:32, 30 wrz 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Ona patrzy na Ciebie i mówi DZIĘKIza troskę
Miłość bezwarunkowa
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies