Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :)

Katte 21:04, 05 paź 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Trzeba było bez papieru przywieźć
Lub to znak że trzeba większe auto poszukać heheh.

Super działasz, ja muszę poczekać - dzieciaki na zbyt wiele jeszcze nie pozwalają..
Tzn mają zbyt mądre pomysły żeby je na chwilę z oczu spuścić.
Wolnego mam już za mało żeby urlopować, no i sezon Boże Narodzenie w mojej firmie już się rozpoczął także robota od 8 do 17 jak nic.
Potem to chyba z górniczą latarka co najwyżej można działać.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
sylwia_slomc... 21:10, 05 paź 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
I masz kartony do przykrywania trawy pod nowe rabaty Wiedzieli czego Ci będzie w przyszłym roku trzeba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margarete 21:57, 05 paź 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bukiet piękny - a ogród Karolcia coraz bardziej zagęszcza się i wszystko co rośnie w oczach .
Brawo !
Cieszę się że psinka ma się lepiej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 06:40, 06 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Kasia powodzenia!!!

Do ogarnięcia w tym sezonie został mi warzywnik. I odchwaszczanie. Jak to zrobię teraz to wiosną będzie łatwiej. Może któryś weekend będzie łaskawy pogodowo. Albo godzinka tu i tam urwana po pracy wystarczy? Zobaczymy

Sylwia kartony zużywamy dla pieska, i w szklarni żeby jej było cieplej i w przedsionku żeby nie spała na płytkach w nocy. Nowych rabat póki co nie planuję tfu tfu hihihi

Małgosiu pozdrawiam!!! Ogródek się tworzy, teraz niech wszystko rośnie. Cieszę się bo rośnie!

Idę wypuścić i nakarmić psinkę, zobaczymy jak się ma. I praca od siódmej. Pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Agania 07:20, 06 paź 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Działasz jak petarda, lawenda w zawrotnych ilościach, turzyca jaka?
Sunia biedna , ja mam tak z rudym kotem, na szczęście chodzi, tylko tak zarzuca tym tyłem jakby tracił równowagę.
Młoda ma zajęcie
Bukieciki podziwiam

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 07:44, 06 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie wiem jaka to turzyca Agatko, przy okazji dam Ci sadzonkę, namnaża się jak burza, jest zimozielona. Pewnie w normalnym ogrodzie to byłby problem że tak szybko rośnie i do tego ma rozłogi, no ale póki co u mnie nadal spore połacie puste

Widziałam Twojego puchatego kota, chyba jest stary i ma trudności z poruszaniem się? To byłaby naturalna kolej rzeczy, a z tym naszym psiakiem budzimy się a ona nie chodzi... i nie wiadomo co się stało... heh

Bukieciki - kawałek ogrodu w domu, kiedy pracuję i nie bardzo mogę wyjść choć na chwilę. Młoda wczoraj skręciła swój fotel, ja już poszłam spać, za to ona śpi jeszcze teraz bo zaczyna szkołę ciut później inż zwykle.

Miłego dnia!!!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 08:14, 06 paź 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Karolcia buziaki zostawiam. Kciuki trzymam bardzo mocno.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Gardenarium 08:18, 06 paź 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czekam na sadzenie swoich 150 hortek Też się zastanawiam, żeby po dwie-trzy posadzić w jeden dołek.

Podobają mi się zdjęcia, fajnie się je odbiera
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 08:22, 06 paź 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Danusiu!

W bukszpanowym miałaś dwie limki w jednym dołku, stąd mój pomysł, zwłaszcza że sadziłam małe.
150 hortek u Ciebie! Wow! Super będzie Zreszta co to dużo mówić, już jest!

pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój nowy ogródek
KasiaBawaria 09:39, 06 paź 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Nadaal trzymam kciuki za piesia.

W przyszlym roku musze zrobic sadzonki z mojej limelight bo nasada pedu u starej nieciekawa jest i nie wiem ile pociagnie.
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies