Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Pokaż wątki Pokaż posty

Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka

Agatorek 22:26, 18 mar 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
mrokasia napisał(a)
Mój eM ma świetną intuicję, która stereotypowo jest przypisywana przecież kobietom. Sprząta tez znacznie lepiej ode mnie. Ja z kolei w naszym domu dzierżę palmę pierwszeństwa jeśli chodzi o takie, nie wiem jak to nazwać, techniczne aspekty funkcjonowania - np. w przypadku remontów to ja przeliczam ilości płytek, paneli, rozrysowuję układ, to ja zgłaszam pomysły jak rozwiązać jakiś problem techniczny. Ale śrubki wkręca eM .


Haha, ja też przeliczałam i rozrysowywałam płytki na każdej ścianie (ale to bardziej dla panów kafelkarzy ). EM jest (z racji zawodu i wykształcenia) bardziej techniczny ode mnie, ale czasami i ja potrafię zabłysnąć w różnych tematach.

Zakupy wolę robić sama, eM też zrobi, oczywiście, ale on zawsze za dużo kupuje . Jak ma na liście 2 kg ziemniaków, to kupi 20
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 19:27, 19 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Taka tu cisza. Pewnie Judith spełnia marzenie o spotkaniu z morzem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Judith 11:18, 20 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Morze poczeka (ja poczekam ) na spotkanie jeszcze trochę - niech sie zrobi nieco cieplej.
Póki co tyram sobie w ogrodzie, ale przycinanie traw i zbieranie ton liści dębowych z rabat jest niezbyt fascynujące, wiec nie ma o czym pisać. Satysfakcja z wykonanej pracy jest, ale efekty mało spektakularne . Człowiek sie narobi, a na rabatach łyso .
No ale czosnki wyłażą jak głupie, tulipany mają z każdym dniem większe liście i pojawił sie pierwszy kwiatek Puszkinii cebulicowatej. Za tydzień zmiana czasu, zatem powiewa - niezbyt natarczywie wprawdzie - optymizmem.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 09:18, 21 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
Pierwszy żonkilek
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Kordina 09:29, 21 mar 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Ou!! Gratulacje z powodu narodzin pierwszego żonkilka
Wiosna w sposób naturalny napawa nadzieją i zmianą na lepsze, niech się dzieje i pomnaża na cały Świat.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
DariaB 09:44, 21 mar 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Z każdym dniem mam, nadzieję, że już będzie coraz cieplej, prognozy są optymistyczne i tego się trzymajmy Jak żonkile się pchają na świat to już musi być wiosna!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Judith 12:01, 21 mar 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10060
EE odsłaniają główki

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
olciamanolcia 20:30, 21 mar 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Judith napisał(a)
EE odsłaniają główki

.

Nie dość ze hiacynty wielkie to jeszcze tulipany Ma już

U mnie liście na chwilę obecną
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiolka5_7 20:43, 21 mar 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Wow EE już mają pąki !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agatorek 21:20, 21 mar 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Ale te Twoje tulipanki mają tempo!

Krokusiki przesłodkie, żonkil też. I chyba stokrotka .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies