Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Anda 17:34, 18 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33626
Super buciki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
jolanka 19:15, 18 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16488
A gdzieś Ty te buty kupiła? Ja szukałam ich u nas w ub roku(koleżanka przywiozła sobie zza gramanicy) ale nie mogłam nigdzie namierzyć?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Helen 20:00, 18 lut 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8361
Martka, czy możesz podać namiary na buciki?
____________________
Helen - Hortensjowo
nicol21 20:19, 18 lut 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10366
Nie ma jak prezent dla samej siebie - powód rewelka!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
mrokasia 20:21, 18 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18143
Fajne te butki, ciekawe jak Ci się będą sprawować .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Martka 20:22, 18 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Justyna, jeżówki też rosną w pobliżu To był mój pierwszy sezon jeżówek, gaur i penstemonów, także niezapominajek w donicy o siewkach pojęcie blade gaury zostały wyeliminowane.

Mirko, Jankosia to artystyczna dusza opisuje i pokazuje cudownie, a przy tym ma duże doświadczenie. Siewki są owłosione. Zdjęcie po wgraniu zatraciło ten szczegół. Czyli niezapominajki? Judith tak od razu typowała.

Zuziu, niezapominajki miałam, stały niedaleko w donicy.

Asiu Roociko, właśnie o taką równowagę mi chodzi, żeby płakać, że kończy się każdy sezon, a nie tylko ogrodowy obecnie tak nie mam, ogród stał się dużo ważniejszy od dotychczasowych hobby Szycia gratuluję praktycznie i kreatywnie, możesz wyczarować co chcesz. Rodzinie i sobie. Ja nawet z igłą mam problem, z cerowaniem. Zdolności brak.

Magaro, ociepleniem są dodatkowe wkładki z alpaki, które można zamówić dodatkowo. Plus skarpetki. Ten typ jest letni, na stronie Poddy&Black jest jeszcze wersja Chelsea Chop na bardzo grząskie okoliczności.

Judith, zakończyłam przejmowanie się pandemią jakiś czas temu. Trzy szczepienia i na tym koniec, kolejne kraje i linie lotnicze znoszą obostrzenia, jestem dobrej myśli. Całkiem dalsze podróże odkładam jeszcze na przyszły rok, ale staram się zapomnieć o tym czasie. 11 cm - szał Jaki kolor? W takim razie - byś szybko je zużyła, życzę

Maglesko, będziemy miały takie same widoki na czubki palców


Aguś, elegancji w ogrodzie nie powinno zabraknąć

Lidko, istotną kwestią może okazać się także kolor skarpetek

Ewo, kiedyś podsunęłaś mi pomysł, by zajrzeć do króliczkowego sklepu takie są efekty Butki mega wygodne, chyba rozwiążą kilka moich problemów

Nicol21, o siebie trzeba dbać  szaleństwa na przedwiośniu mają swój sens

Mrokasiu, przebieżka po ogrodzie już była. Na więcej nie pozwoliła pogoda. Kiedy byłam mała i dostałam swoje wymarzone balerinki, postanowiłam w nich spać na szczęście wyrosłam

Jolanko, Helen, priv, wstawiam jeszcze ujęcie boczne














sylwia_slomc... 20:26, 18 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82142
Butki rewelka, siewka to na 100 % niezapominajka, jeżówkowe dzieci wyglądają inaczej
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 20:28, 18 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Dziękuję Sylwia, czyli zagadka z siewką rozwiązana Po tym sezonie z rozpoznawaniem siewek będzie lepiej Właśnie rozmawiałam z Magleską  i podziwiałam Wasze małopolsko-śląskie przymierze
Roocika 21:05, 18 lut 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Tak, jeżowkowe dziecko pamiętam z zeszłego roku, więc to na pewno nie ono , miało takie czerwonawe listki.

Buty bardzo fajne
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Adela 21:29, 18 lut 2022


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Martuś, kupiłaś cudeńka, a my się tylko nakręcamy
Ja podpatrzyłam róże, a teraz myślę o rozdrabniarce do gałęzi, bo ich wiosną dużo.
Tak trzymaj!
Jestem jeszcze ciekawa mebelków do oranżerii
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies