Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

Kordina 21:45, 30 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4692
Moje szałwie jeszcze w powijakach a u Ciebie jak u mnie za miesiąc z kwitnieniem
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Agatorek 21:51, 30 maj 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Wszystko ładnie pięknie, ale tym razem podium dla rojnika! ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 22:05, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Haniu, szwagier lubi hmmm… bardziej wyraziste kwiaty, wiolonczelistka nie w jego typie

Reniu, ciekawe, czy u mnie ona natchniona da popis wirtuozerii

Bożeno, w tym roku jest dziwnie. Jedne rośliny wyrywają się, inne daleko w tyle w stosunku do oczekiwań. Róże na przykład.

Agatorek, zgadzam się z Twoim werdyktem całkowicie. Taki niepozorny, a tu proszę. Spodobały mu się wysokie temperatury w oranżerii.
Judith 22:38, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
U mnie Caradonna też dopiero w fazie listków, Hmm. Dziwna sprawa…
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 22:51, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judith, moja Caradonna ma za sobą dwa sezony, do tego rośnie w najbardziej żyznym miejscu ogrodu, od początku tu wszystko bardzo dobrze rosło, łącznie z zielskiem, tu szybciej odrastała trawa po koszeniu etc. Może to jest powodem? Za to hakonechloa na sąsiedniej rabacie dopiero zaczyna dobrze sterczeć.
Magara 23:46, 30 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Ja to już nie wiem co będzie jak powiem prawdę, ale moja caradonna zaraz zakwitnie, w tej mojej zimnicy Wniosek wyciągam jeden - rośliny wariują tak jak świat dookoła i reguł żadnych ogrodowych już nie ma
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Roocika 08:04, 31 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Martka napisał(a)
Zakwitła taka piękność! Rojnik

Po raz pierwszy kwitnie pełnik ogrodowy Alabaster. Na zdjęciu wpada w żółć, w realu znacznie delikatniejszy.




Kwiatki rojnika bardzo ładne, chyba nie widziałam.

Pełnik ogrodowy też ciekawie się zapowiada.

Bodziszki uwielbiam, więc fajnie, że masz nowe odmiany.

Marta, masz czym się delektować
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
April 08:42, 31 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Błyskawicznie ci się ogród zmienił, napęczniał zielonością. Za moment róże. Pięknie jest. Podziwiam też bogactwo warzyw.
Gilenia wielka, moja ciągle chyba ma złe miejscówki bo jak nie pies wykopuje ją przez dwie zimy z rzędu i leży bida zmarznięta na wierzchu rabaty, to teraz miskant ją chyba zagłusza. Kolejne przesadzanie w planach, tylko dokąd?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiaan 10:52, 31 maj 2023


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5087
Martka napisał(a)
Poranki o wczesnej porze czasem są warte zachodu. Czy może raczej wschodu
Dziś o 6 było tak:




Wspaniale urządziłaś to miejsce, oranżeria to był strzał w 10 i jeszcze szklarnia do kompletu Wiesz Marta, że ja z buszem na rabatach to tak delikatnie, ale lubie sie u Ciebie pozachwycać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 11:46, 31 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Magara napisał(a)
Ja to już nie wiem co będzie jak powiem prawdę, ale moja caradonna zaraz zakwitnie, w tej mojej zimnicy Wniosek wyciągam jeden - rośliny wariują tak jak świat dookoła i reguł żadnych ogrodowych już nie ma

na to wygląda .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies