Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Martki

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Martki

ryska 19:54, 28 maj 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Mega dorodna kępa łubinu. W pięknym kolorze. Ślimaki się do niej nie dobierają?
Śniadanie w takich okolicznościach to sama przyjemność. Jak niespiesznie dodatkowo, to jakby przepis na idealny dzień
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Helen 20:04, 28 maj 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Śniadanie przygotowane przez mistrza kuchni, fajnie się zasiada do tak dobrze przygotowanego stołu.

Busz się zaczyna, to dobrze
____________________
Helen - Hortensjowo
Judith 20:07, 28 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Przepiękny łubin! Mój dopiero zaczyna
To z Twojego wysiewu?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Joku 20:18, 28 maj 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Twoja gilenia jest już sporym krzaczkiem, moja maleńka ale ostro ruszyła po przesadzeniu do większej doniczki. Czeka na miejsce na rabacie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gruszka_na_w... 20:43, 28 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Moje dwie gilenie, zakupione wczesną wiosną, mają raptem 10 cm. Trudno mi sobie wyobrazić, że mogą tworzyć busz. Twoje zdjęcia dają nadzieję, że może tak być.
Och! Śniadanie Mistrzów! Zarówno potrawy jak i okoliczności oraz przyjemne cztery nakrycia dają wyobrażenie o jakości owego. Musiało być bosko. To chyba najprzyjemniejszy sposób celebrowania posiłku.

Dla tych wczesnoporannych widoków w Twoim ogrodzie warto obudzić się wcześniej. Zupełnie inny odbiór nasadzeń. Wkrada się "coś" niewidocznego w ostrym słońcu.
Piękna była ta ostatnia niedziela maja.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kordina 21:23, 28 maj 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Uczta Baltazara (przypomniał mi się humor )

- Baltazar uczy się sam!

Kochana - ogród olśniewający
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Anda 21:41, 28 maj 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Busz na rabatach cudowny, a będzie jeszcze piękniejszy

Śniadanko pyszne, obrusik chyba mamy taki sam a przynajmniej bardzo podobny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Alija 22:02, 28 maj 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Martka napisał(a)




Marto, rzeczywiście robi się już coraz bardziej buszowato , pięknie. Trawnika coraz mniej, rabaty wspaniałe,
kanciki, bardzo elegancko, wszystko przemyślane i uporządkowane. Warzywnik idealny.
Śniadanko, mniam, mniam , a ciasto z rabarbarem piekłam wczoraj. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magara 23:21, 28 maj 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6603
Martka, bardzo dobrze spędzasz czas w okolicznościach przyrody, chyba tak to właśnie powinno działać Busz widzę
Ja, Smerf Maruda, baaaardzo się staram znajdować pozytywy w negatywach, ale wychodzi różnie
Klimat nie jest przyjazny, aura jeszcze mniej Ale co robić??? Chyba tylko cieszyć się chwilą
P.S. Koniczyna w trawniku mnie osobiście cieszy, dłużej wodę trzyma i ładnie kwitnie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
LIDKA 23:39, 28 maj 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7050
Marta pięknie. Rabata z przywrotnikiem świeci.
Mam nadzieje na taki efekt za rok bo go nasadziłam w przedogródku.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies