Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Agatorek 22:18, 24 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Hahah, Martuś, deszcz z nas sobie żartuje . U mnie (znów) się błyska i wiatr się zerwał. Ale nie liczę na opady.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Mgduska 22:53, 24 sie 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magarciu, na szczęście do pieca gazowego nie wrzucisz nic innego, jak gaz A do tego co miał, leciało chyba wszystko, co miał pod ręką, butelki na pewno, sądząc po zapachu.

____________________
Sałatka pokrzywowa
Alija 22:42, 26 sie 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Jak tam Twój dziobik brzozowiec, opanowałaś już tą "gadzinę"? Nigdy nie spotkałam takiego gościa. Ja parę dni temu zauważyłam, że mój berberys przed domem prawie nie ma liści, podobnie złotlin w zupełnie innej części ogrodu,
coś zeżarło i sobie poszło.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gruszka_na_w... 23:02, 27 sie 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Magara chyba ma urlop od ogrodu. Mam nadzieję, że udany i z werwą wróci na kaszubskie łono.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 00:30, 28 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Magara chyba ma urlop od ogrodu. Mam nadzieję, że udany i z werwą wróci na kaszubskie łono.

Urlop od ogrodu mam chyba od dłuższego czasu z uwagi na permanentne upały Po deszczu, który spadł tydzień temu nie ma dawno śladu - od dobrych paru dni są u nas non stop temperatury w granicach 30-35 stopni, w cieniu Podobno jutro ostatni dzień upałów, oby, bo to zdecydowanie nie moja bajka
Od kilku godzin usiłuję złapać oddech po kilkudniowych gościach I patrzę sobie co tam u Was nowego, ale kilka dni ciężko nadrobić w sezonie
A od godziny nasłuchuję co robi ulubiony sąsiad, który po 23ciej zajechał i obozowisko rozkłada...
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:40, 28 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Aga - u mnie zeszłotygodniowy deszcz jest tylko mglistym wspomnieniem Sierpień też uważam za ogrodowo stracony, oby wrzesień i październik były przyjazne

Martka - 30 sekund... Hmmm.... Ciężko komentować Jutro Małżonka podpytam o to fugowanie kostki klejem

Magda
- no do gazowego pieca to gaz, ale pytanie czy sobie sąsiad alternatywnego "źródła" ciepła nie zostawił Nie żebym aż taka pesymistką była i czarnowidzem, ale wiejski realizm i zasłyszane historie mi podpowiadają wszystkie możliwe rozwiązania

Alicja - mój dziobik ma się dobrze Siedzi jak siedział Pomysłu nadal brak, te biedronki mi wszystko zaburzają
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
sylwia_slomc... 10:12, 28 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Może te biedronki żywią się dziećmi tego dziobika ???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 00:20, 29 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
sylwia_slomczewska napisał(a)
Może te biedronki żywią się dziećmi tego dziobika ???

To nie jest wykluczone
Dziś poszłam zajrzeć w pęcherznice moje żywopłotowe - dziobika jakby mniej, daje się strącać. Strat wielkich w sumie nie ma. Kilka liści nie w formie, ale w granicach normy. Nie mam pewności czyja to wina, ale dziobika nie oskarżam Za mało dowodów Habilitować się z dziobika nie zamierzam, ale będę go obserwować
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kordina 07:49, 29 sie 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
A więc śledztwo całą gębą, inwigilacja dziobika i poszukiwania winnych napięcie kryminalne rośnie
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
mrokasia 08:06, 29 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziobik, fajna nazwa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies