Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Agatorek 09:40, 01 wrz 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
Magara napisał(a)
I kilka bliższych lub dalszych planów:



Powiem Wam, że jak patrzę na te zdjęcia to jestem z siebie mega dumna


No i dobrze, bo efekty są cudne . Pięknie masz ❤️
Na osi widokowej również
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 09:48, 01 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267



To ujęcie bardzo mi się podoba osie widokowe z małą architekturą w tle, bardzo fajnie tu wyszły
Stoliczek sąsiada też fajny, naturalny, pasuje do otoczenia jest dobrze, naturalnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Mirka 09:55, 01 wrz 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324

W zbliżeniu:


Hehe jak dobrze mieć zaradnego sąsiada
Zestawienia kwietne bardzo eleganckie
Masz takie leśne moje klimaty pięknie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mrokasia 10:06, 01 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
O rety, jakie Ty masz łany! Jeżówek, jarzmianek. Cuuuudnie! I jakim cudem liatry Ci jeszcze kwitną????
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Dorii 14:40, 01 wrz 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Mgduska napisał(a)
Zacznę od cytatu z Magary:
'Marudziła, marudziła i wymarudziła piękne kadry:' - pasuje jak ulał

Wszystkie plany zwalają z nóg, mnie się wydaj nawet, że Ty masz więcej roślin, niż ja! Jak to możliwe?!
Jeżówy faktycznie masz wyjątkowo dorodne, znowu się pytam, jak to możliwe, że ślimak ich zębem nie tknął? Moje gruntowe mają jakieś 25 cm wzrostu

Sąsiad wg mnie wykazał się pomysłowością, no doceń człowieka, zmajdrował sam, ekologicznie, z tego co miał pod ręką. Mój sąsiad ostatnio składał gotowy regał na drewno, wg instrukcji i tak głośno narzekał, że zła instrukcja, kto to pisał, za dużo śrubek itd, cała sobota mu zeszła, a jeszcze dziecko zatrudnił do pomocy A Twój - szast prast i jak twórczo do tego I na osi

Białe z białym - jak najbardziej, różnią się formą, a lubią podobne warunki, bardzo ładny zestaw.

Dobrze że nie słyszałaś jak dwa dni składałam moskitierę z L. Na narzekaniach się nie skończyło. Tak jak zazwyczaj staram się nie używać słów uważanych za niecenzuralne to tym razem moje starania spełzły na niczym.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 14:40, 01 wrz 2022


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Widoczki cudniste
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
sylwia_slomc... 15:08, 01 wrz 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82028
Te szerokie kadry zapierają dech w piersiach
Nie mogę rozszyfrować co to sąsiad zmajstrował, do czego Mu tam wanienka? Żywicę zbiera czy myje z niej ręce?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
antracyt 15:25, 01 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Magara napisał(a)
Werbeny (tegoroczne siewki) przesadzone w największe upały na nową/starą rabatę - dały radę, zakwitły nawet Nie ma bardziej pancernej rośliny



Ale coś tu frunącego fajnie złapałaś w kadr
Wszystkie jeżówkowe kadry bardzo mi się podobają i jarzmiankowe też(u mnie po pierwszym słabym kwitnieniu zastrajkowały).
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 16:31, 01 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Oglądam i pieję, oś widokowa to jest to! Czyżby sąsiad studiował forum??? To ten od słońca? Wodę sobie grzeje może! Grzejnik i stolik w jednym - oto zagadka potrzeby słońca rozwiązana!
Magaro, jak to możliwe, że w Centralnej jesień, a u Ciebie jeszcze jeżówkowo? Jest pięknie. Nawet naparstnica jeszcze, czy wręcz dopiero ciągnie! Urocze widoczki.
Zegarowa piękna bez dwóch zdań.
Zgubiła mi się tylko gdzieś ta skarpowa rabata bliżej domu. Gdzie ci ona?
Oraz kronika tak bez kota?
Uprasza się o uzupełnienie

Kordina 17:27, 01 wrz 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Magara napisał(a)


Powiem Wam, że jak patrzę na te zdjęcia to jestem z siebie mega dumna


Też byłabym ...bym była
Przewijają się przez forum jarzmianki i zawilce z kuleczkami, jakaś opóźniona jestem w zawilcach, zawsze kojarzyły mi się z wczesną wiosną, chyba z powodu łąk kwietnych w lasach Wysoczyzny Elbląskiej i innych nie brałam pod uwagę
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies