Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały

Patrycja_KG_Lu 10:57, 27 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2660
Na Lubelszczyznę zawitały bociany.

Wczoraj o zachodzie słońca zasilany został bób i groszek. Ja robiłam dołki, dziecko wrzucało nasiona, mąż podlewał.


Z dedykacją dla Marcina moje mikrusy sałatowe w tunelu. Obok drugi rządek z tych samych nasion jeszcze nie zszedł. Chyba zastosuje metodę „leniwego ogrodnika” popularną ostatnio na tiktoku - sypnę nasionami byle jak i przegrabie.

Krokusowo.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Kontonaogrod 11:48, 27 mar 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 1626
Ja mam flex. Bociany super widzieć Warzywniczek masz idealnie ogarnięty - chcesz do mnie przyjechać?
____________________
Anna https://www.ogrodowisko.pl/watek/11774-nowa-dzialka-nowe-wyzwania-nowi-my
Marcin89 12:51, 27 mar 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2383
To rozmiarowo mamy takie same sałaty
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Rojodziejowa 16:44, 27 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8435
Kontonaogrod napisał(a)
Dziewczyny szukajcie na allegro ociekacza na buty. Duza taca, wystarczająco wysoka no I z elastycznego grubego plastiku na lata. I 13zl ostatnio placilam...


Nie wpadłam na to, a mam taką z Ikei. Ale ta z Ikei jest niższa niż te tace z Allegro, dłuższa i bardziej elastyczna. Wydaje mi się, że przenoszenie nie byłoby już takie wygodne.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Juzia 18:27, 27 mar 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
Widzę tu chyba warzywna ekspertka?
Będę zaglądać, bo się przerzucam z ozdobnego na jadalny
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Makao 21:04, 27 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4028
Przyjemnie popatrzeć jak inni sobie mądrze radzą i uczyć się od nich. Teraz łatwiej mi sobie zobrazować ochronę roślin w foliami o tej porze roku.
Dzięki za zdjęcia. Pomyślę jak to ogarnąć u siebie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Patrycja_KG_Lu 12:06, 28 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2660
Kontonaogrod napisał(a)
Ja mam flex. Bociany super widzieć Warzywniczek masz idealnie ogarnięty - chcesz do mnie przyjechać?

Warzywnik ogarnięty niemal w całości przez męża (budowa, uzupełnienie kompostem, przygotowanie). Moje tylko wysiewy, a męża nie wypożyczam
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Patrycja_KG_Lu 12:08, 28 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2660
Juzia napisał(a)
Widzę tu chyba warzywna ekspertka?
Będę zaglądać, bo się przerzucam z ozdobnego na jadalny

Oj nie. Nadal się uczę, testuję różne rozwiązania. Są osoby tutaj dłużej się tym zajmujące, z wiedzą przekazaną pokoleniowo. Jednak zapraszam do czytania, pokazuję zarówno to co mi wyszło jak i to co nie wyszło.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Patrycja_KG_Lu 12:10, 28 mar 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2660
Pomidorowe przedszkole.


____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Gruszka_na_w... 12:53, 28 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Bardzo ładne to pomidorowe przedszkole. Lada moment pokażą się listki właściwe.
Zachwycona jest Waszą rodzinną współpracą przy różnych ogrodniczych działaniach, a zwłaszcza tym, że zawsze przewidujesz jakieś formy aktywności dla córeczki. Nauka połączona z zabawą prawie jak w placówce Montessori.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies