Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Margaret-ki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Margaret-ki :)

Jag_58 17:35, 14 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Gosiu jestem z rewizytą i podziwiam piękny mostek i staw ,bardzo ładne miejsce i przyszłościowe ,na pewno jeszcze dużo pracy przed Tobą ,ale i dużo już wykonałaś tak oglądałam obwódkę wokół stawu i myślę ,że jak byś te kamienie wkopała równo z ziemią to miałabyś ułatwione koszenie pozdrawiam ,będę zaglądać i zapraszam do siebie zaznaczam watek miłego weekenduwesela fajna sprawa ,gorzej po
____________________
Jagoda
Margaret_ka 20:38, 16 cze 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Witam wszystkich odwiedząjacych.
Mam dla Was małą niespodziankę - moją pierwszą różę tegoroczną.

____________________
Ogród Margaret-ki
MamaMagda 21:05, 16 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
Piekna roza! Gratulacje i oby bylo ich więcej
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Magdalena25 00:27, 17 cze 2014


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Witaj!
Róża jest cudowna, od razu skojarzyła mi się z bajką o Pięknej i bestii, którą ostatnio czytałam córce
Pozdrawiam
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
Napia 21:59, 23 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Czerwona różyczka! Ach, jaki piękny widok w ten brzydki pochmurny dzień
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Jag_58 22:13, 23 cze 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Margaret_ka napisał(a)
Witam wszystkich odwiedząjacych.
Mam dla Was małą niespodziankę - moją pierwszą różę tegoroczną.


Gosiu ja juz dziękuje za przepiękną róże pozdrawiam serdecznie ,jak tam po weselu???
____________________
Jagoda
MalgosiaR 22:15, 23 cze 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Gosia piękna ta róża, ja też będę polować na jakieś muszę się tylko zdecydować które.
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Margaret_ka 07:51, 24 cze 2014


Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 558
Jag_58 napisał(a)

Gosiu ...jak tam po weselu???


W minionym tygodniu mieliśmy 3 wesela: w weekend, w Boże Ciało i miniony weekend, więc taki mały maraton za nami. Jeden z bukietów panny młodej obcykany i ogród właścicieli sali także. Więc jak tylko znajdę chwilkę to wrzucę fotki. A w minionym tygodniu ze względu na ilość tych wesel miałam urlopik i... jeden dzień przeznaczyłam na zrobienie rabatki od frontu. I ku memu zdziwieniu jest to rabatka, z której jestem najbardziej zadowolona. Udało mi się upolować trzy duże świerki (około 1,8m) przycinane na kule za jedyne 50zł/szt. Do tego dokupiłam 7szt kul bukszpanowych i kilka kępek turzycy. Tak wygląda lewa strona narożnej rabaty. Po prawej stronie berberysy Bagatelle (na kule) i kostrzewa. Między nimi muszę dosadzić coś szczepionego na pniu. I brakuje tam jeszcze trochę kamyszków. Wyszło skromnie, ale mnie się podoba. Jak dosypę kamolków, to wrzucę fotki.

A turzyce i kostrzewy zdobyłam w zabawny sposób. W piątek wracaliśmy z wesela, a tu nagle szyld szkółki, a że ja prowadziłam samochód, to bez chwili zastanowienia skręciłam na parking. Szkoda tylko, że nie można było płacić kartą, a w portfelu nie było szału. Musiałam więc zadowolić się samymi trawami, ale za to bardzo pięknymi.
____________________
Ogród Margaret-ki
Magdalena25 08:26, 24 cze 2014


Dołączył: 05 cze 2014
Posty: 350
Czekamy na zdjęcia z niecierpliwością.
____________________
Magda - Początkujący ogród Magdy
MamaMagda 09:07, 24 cze 2014


Dołączył: 18 kwi 2013
Posty: 788
wrzuć fotki już teraz! tak to opisałaś, że aż się chce oglądać
w prostocie klasa i efekt!

My 1 sierpnia (w piątek! ) mamy wesele obok sklepiku forumowej koleżanki, więc liczę że zakupię trochę roślinek


Margaret_ka napisał(a)

A turzyce i kostrzewy zdobyłam w zabawny sposób. W piątek wracaliśmy z wesela, a tu nagle szyld szkółki, a że ja prowadziłam samochód, to bez chwili zastanowienia skręciłam na parking. Szkoda tylko, że nie można było płacić kartą, a w portfelu nie było szału. Musiałam więc zadowolić się samymi trawami, ale za to bardzo pięknymi.
____________________
Marta Ogród po Bukami - czyli jak z ogrodu bylinowego zrobić ogród pełen traw i żurawek (prace w toku..)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies