Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

mikina34 09:48, 18 gru 2018


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
O ja pierdzielę ile ich tam się naszło tych jeleniuf
Anek, pozdrawiam przedświątecznie
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
anka_ 09:28, 19 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Też Moniu ilość zrobiła na mnie wrażenie.

Zimowo...






____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Dragonka 09:30, 19 gru 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Aniu, ależ Ty masz włości, imponujące! Kawał terenu do obrobienia tak brzydko określając ale i radości ile jak patrzysz na efekty swojej pracy. Zdjęcia przepiękne, bardzo lubię oglądać fotografie, więc sobie posiedzę i popatrzę dłużej, jeśli pozwolisz.

Widzę, że masz rudego gościa często? Mnie w zeszłym roku ginęły buty z tarasu- zostawiałam z boku takie, w których latam po dworze. Podejrzenie padło na eMa, który obiecał, że mi je wyrzuci.. On oczywiście mówił, że nie ruszał ale awanturę zrobiłam aż kolejnego dnia malując się rano przy oknie zobaczyłam Rudzielca, który z moim butem w pysku urządzał sobie harce..podrzucał, tarmosił, tarzał się, jak szczeniak. Także, ten tego..jakby Ci zginęło obuwie, to będzie Lisek Chytrusek, nie mąż
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Pszczelarnia 12:32, 19 gru 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ania, u mnie codziennością jest połowa węgierskiego stada. Safari ok. 23.00 murowane.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anka_ 13:32, 20 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dragonka napisał(a)
Widzę, że masz rudego gościa często? Mnie w zeszłym roku ginęły buty z tarasu- zostawiałam z boku takie, w których latam po dworze. Podejrzenie padło na eMa, który obiecał, że mi je wyrzuci.. On oczywiście mówił, że nie ruszał ale awanturę zrobiłam aż kolejnego dnia malując się rano przy oknie zobaczyłam Rudzielca, który z moim butem w pysku urządzał sobie harce..podrzucał, tarmosił, tarzał się, jak szczeniak. Także, ten tego..jakby Ci zginęło obuwie, to będzie Lisek Chytrusek, nie mąż
Basiu rudzielce z reguły krążą wokół działki, bo psy są. Ten wpakował się dziurą od sąsiada i nie mógł znaleźć wyjścia. Ale eMowi ciągle coś ginie, tak więc może bywają częściej niż przypuszczam. Choc wina zwykle spada na mnie.



Oczko skute lodem o ona wciąż zielona.


Irysy od Mariusza nie wiedzą, że zima.


Marcinki i przetaczniki też...


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 13:37, 20 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Pszczelarnia napisał(a)
Ania, u mnie codziennością jest połowa węgierskiego stada. Safari ok. 23.00 murowane.
Ewo ale mam nadzieje, że za ogrodzeniem. Odkąd naciągnęliśmy siatkę to sarenki. łosie itp sztuki za płotem cieszą. A w ogrodzie mam tylko ptasi najazd. Poza licznym stałym gronem w tym tygodniu pojawiły się zięby.










____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
sylwia_slomc... 15:10, 20 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82135
Piękne zdjęcia ptaszarni Rudą kitę zobaczyłam, może liczył na łatwy łup przy karmniku Do nas pod siatkę podchodzą dwie sarny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marba 16:33, 20 gru 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
anka_ napisał(a)





Aniu, nie mogę sie napatrzeć na te fotki. Ileż artyzmu ma sama natura. Zdjęcia z ptaszorami też fajne. No i lisek, że też udało Ci się go uchwycić.
Pozdrawiam zimowo, ale cieplutko.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
anabuko1 10:12, 21 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Ancia dosypalo ci tego śniegu
I ogród zimowy ładnie wygląda.
Ptasie kadry też minusie z przyjemnością je obejrzałam
I mnie też staw już pod lodem
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
polinka 12:36, 21 gru 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anka_ napisał(a)
Ewo ale mam nadzieje, że za ogrodzeniem. Odkąd naciągnęliśmy siatkę to sarenki. łosie itp sztuki za płotem cieszą. A w ogrodzie mam tylko ptasi najazd. Poza licznym stałym gronem w tym tygodniu pojawiły się zięby.












Za każdym razem jak jestem u Ciebie to zachwycam się Twoimi zdjęciami.
Masz dobre oko Aniu, którego troszkę Ci zazdroszczę
W drugim ogrodzie też miałam dziką zwierzynę, nawet sarny się ze mną lekko osowiły i codziennie wieczorem przychodziły na dokarmianie.
Pozdrawiam Aniu i życzę spokojnych Świąt!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies