Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Zana 21:50, 02 sty 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu, piękne życzenia noworoczne dla nas napisałaś. Życzę Ci tego samego, czego Ty nam życzysz.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anabuko1 07:22, 03 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Aniu wszystkiego najlepszego w tym 2019 roku!
Aby był lepszy, radosniejszy i zdrowszy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
ryska 14:25, 03 sty 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11636
Udanego sezonu w 2019 i zdrowia!
Aniu przemrożone żurawinki masz dla ptaków czy będziesz je jeszcze zrywać?
Pontederię ostatecznie zakopałam w szklarni, zobaczymy czy przetrwa.
Pozdrawiam
(fotki super jak zawsze)
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
marba 14:34, 03 sty 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
anka_ napisał(a)
Ostatni dzień roku przywitał się dawno niewidzianym słonkiem... I krzykiem łabędzi...



Łabędzie w styczniu? Już wróciły, czy dopiero odlatywały?
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
mikina34 15:03, 03 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Hej Anek
Życzenia sobie wzięłam, przytuliłam i zostawiam swoje: spokoju ducha, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do tego co drogie (w sensie bliskie sercu ) i mnóstwa miłości
Zdjęcia jak zawsze piękne i sprytnie uchwycone, obie z Polinką macie dobre oko do zatrzymywania w kadrze ulotnych chwil
W Nowy Rok widziałam na niebie sześć kluczy, jeden po drugim, gęgało to to albo kwakało, niestety nie zidentyfikowałam towarzystwa, ale wrażenie robiło Jak dla mnie to może być oznaka wiosny
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
anka_ 15:57, 03 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Zana napisał(a)
Aniu, piękne życzenia noworoczne dla nas napisałaś. Życzę Ci tego samego, czego Ty nam życzysz.
Dziękuję Anuś i pozdrawiam.



anabuko1 napisał(a)
Aniu wszystkiego najlepszego w tym 2019 roku!
Aby był lepszy, radosniejszy i zdrowszy

Dziękuję Aniu i nawzajem.



ryska napisał(a)
Udanego sezonu w 2019 i zdrowia!
Aniu przemrożone żurawinki masz dla ptaków czy będziesz je jeszcze zrywać?
Pontederię ostatecznie zakopałam w szklarni, zobaczymy czy przetrwa.
Pozdrawiam
Renatko dziękuję i nawzajem.
Żurawinki jest tylko kilka kuleczek, więc zostają. Choć narazie chętnych brak. Moja pontederia w oczku, mam nadzieję że przeżyje zimę.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:02, 03 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
marba napisał(a)
Łabędzie w styczniu? Już wróciły, czy dopiero odlatywały?
Basiu dopiero po twoim poście zauważyłam jaka gafę palnęłam. Oczywiście to żurawie nie łabędzie (niestety pod zdjęciem nie mogę już edytować). I też się zastanawiałam czy odlatują czy przyleciały.



mikina34 napisał(a)
Hej Anek
Życzenia sobie wzięłam, przytuliłam i zostawiam swoje: spokoju ducha, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do tego co drogie (w sensie bliskie sercu ) i mnóstwa miłości
Zdjęcia jak zawsze piękne i sprytnie uchwycone, obie z Polinką macie dobre oko do zatrzymywania w kadrze ulotnych chwil
W Nowy Rok widziałam na niebie sześć kluczy, jeden po drugim, gęgało to to albo kwakało, niestety nie zidentyfikowałam towarzystwa, ale wrażenie robiło Jak dla mnie to może być oznaka wiosny

Moniu dziekuję. Ja też wzięłam to za oznaki wiosny... tak na przekór rozumowi...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
mikina34 11:29, 04 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
anka_ napisał(a)




Moniu dziekuję. Ja też wzięłam to za oznaki wiosny... tak na przekór rozumowi...

Czyli to żurawie mogły tak "napinkalać" w locie
Zimową porą często mam tak, że rozum swoje, a cała reszta swoje dopiero jak spadnie dużo śniegu i nie widzę roślin wracam na trochę do rzeczywistości. Musze sobie chyba las w słoiku sprawić
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
anka_ 17:27, 06 sty 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Żurawie tak się specyficznie drą, że nie da się ich z niczym pomylić. Czasami w lecie, przy bliskim sąsiedztwie można ich mieć dosyć. Aż dzwoni w uszach.
Las w słoiku... to jakiś pomysł na zimową chandrę Moniu. Ja miałam w łapce cebulowe w donicy, bo w marketach zaczęły się pokazywać. Nie wzięłam w końcu, a w domu żałowałam. Choć taka namiastka wiosny by była.


U mnie trzy dni temu była akcja odkażania (zdążyłam przed śniegiem). Ogromnie ważna przy tak dużych skupiskach ptaków. Pamiętajmy, że to zwiększone ryzyko przenoszenia chorób i szkodników. Ważne dla skrzydlatych, ale i dla nas. Pomagajmy tak, żeby nie szkodzić.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mariposa 18:06, 06 sty 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Aniu, wytłumacz laikowi, jak ten Arpon stosujesz
____________________
Ela Motylogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies