Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 21:28, 23 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim zaglądającym spokoju, radości, spotkań w gronie Rodziny i przyjaciół.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Zakrecona 22:28, 23 gru 2018

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
I Tobie również, żebyśmy w natłoku ,,ważnych'' spraw, nie zapomniały co jest najważniejsze
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
zawitka 18:33, 27 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Co to za sosenka na str 432 6 te zdjęcie jest niska ??? i czy cały rok ma te końce igieł żółte???Pozdrawiam


Szałowe zdjęcia"d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Zakrecona 21:38, 27 gru 2018

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Aniu, poświątecznie wszystkiego najlepszego w Nowym roku!
I spełnienia ogrodowych marzeń i nie tylko.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anka_ 00:30, 28 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne zdjęcia ptaszarni Rudą kitę zobaczyłam, może liczył na łatwy łup przy karmniku Do nas pod siatkę podchodzą dwie sarny
Tej rudej kity to nawet żal mi się zrobiło, bo widać mocno kontuzjowany był. Na jedną tylna łapę praktycznie nie stawał tak więc na polowanie nie bardzo miał szansę.

marba napisał(a)
No i lisek, że też udało Ci się go uchwycić.
Pozdrawiam zimowo, ale cieplutko.
Z obecności liska nie do końca jestem zadowolona, ale cóż... Trzeba łatać newlargiczne miejsca w ogrodzeniu.
Również Basiu pozdrawiam- poświątecznie i aby do nowego roku. Później już 'z górki' do wiosny.

anabuko1 napisał(a)
Ancia dosypalo ci tego śniegu
I ogród zimowy ładnie wygląda.
Ptasie kadry też minusie z przyjemnością je obejrzałam
I mnie też staw już pod lodem
Po śniegu niestety zostało tylko wspomnienie. Staw odmarzł... Ach, niełatwe życie mają te roślinki z tą pokręconą pogodą.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 00:50, 28 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
polinka napisał(a)
Za każdym razem jak jestem u Ciebie to zachwycam się Twoimi zdjęciami.
Masz dobre oko Aniu, którego troszkę Ci zazdroszczę
W drugim ogrodzie też miałam dziką zwierzynę, nawet sarny się ze mną lekko osowiły i codziennie wieczorem przychodziły na dokarmianie.
Pozdrawiam Aniu i życzę spokojnych Świąt!
Polinko bardzo ci dziękuję za tyle ciepłych słów i życzenia. Mam nadzieje, że Tobie również Święta minęły spokojnie.

Zakrecona napisał(a)
I Tobie również, żebyśmy w natłoku ,,ważnych'' spraw, nie zapomniały co jest najważniejsze
Bardzo mądre życzenia Magdo, bardzo dziękuję i odwzajemniam. I w tym nadchodzącym roczku spokoju, uśmiechu i marzeń.

zawitka napisał(a)
Co to za sosenka na str 432 6 te zdjęcie jest niska ??? i czy cały rok ma te końce igieł żółte???Pozdrawiam
Halinko to Winter Gold. Szczepiona na pieńku... tak do kolanka sięga. W lato zielona, im zimniej i słoneczniej tym nabiera mocniejszego kolorku. Pozdrawiam


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anabuko1 11:52, 28 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
anka_ napisał(a)


Po śniegu niestety zostało tylko wspomnienie. Staw odmarzł... Ach, niełatwe życie mają te roślinki z tą pokręconą pogodą.



No właśnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Dragonka 14:35, 31 gru 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Aniu, z okazji Nowego Roku prawie już, życzę Ci samych takich pięknych widoków Niech Twój ogród zachwyca jak dotychczas, udanego sezonu!
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
anka_ 15:59, 31 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
anabuko1 napisał(a)
No właśnie




Dragonka napisał(a)
Aniu, z okazji Nowego Roku prawie już, życzę Ci samych takich pięknych widoków Niech Twój ogród zachwyca jak dotychczas, udanego sezonu!

Dziękuję Basiu. Tobie również wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 16:03, 31 gru 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ostatni dzień roku przywitał się dawno niewidzianym słonkiem... I krzykiem łabędzi...




Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019 oby nie był gorszy od minionego


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies