Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Monika83 16:29, 22 sty 2023


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2990
mirkaka napisał(a)
wrzesień, jeszcze wakacje ale poranki bardzo zimne




i zachody

Cudne widoki
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Joku 18:06, 22 sty 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
No, to się działo. U mnie jutro ma się zacząć, ale chyba na mniejszą skalę. Już się boję.
Widoczki z urlopu to chyba na jakichś jeziorach?
Bardzo mnie ucieszyły widoki z twojego zrujnowanego nieco ogrodu. ale wierzę że będzie jeszcze piękniej.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
vita 18:11, 22 sty 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Hej, hej Tak to więc wyglądało, jestem w szoku. Jolę na pewno przestraszyłaś, ona jeszcze przed.
Ale wszystko do ogarnięcia, za dwa lata nawet nie będziesz już pamiętała rujnacji.
Wyleciały jakieś rośliny? Zabezpieczyłaś drobnicę, np. storczyki?
Zdjęcia z listopada piękne, jednak ogrodnik zawsze potrafi się pocieszyć.
nie wiedziałam, że jesteś też wodniaczką Duża porcja zdjęć, fajnie, czekałam aż wrócisz
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
mirkaka 19:21, 22 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Monika83 napisał(a)
Ale fajnie że wróciłaś tu na O. U mnie też były prace latem wymiana ogrodzenia wraz z cofnięciem się z nim w naszą działkę bo wczesniej ogrodzenie było poza granicą działki.A ze względu na prace to rodki i iglaki musiałam wykopać a potem na nowo posadzić.


O, to też miałaś sporo roboty.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:25, 22 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
Joku napisał(a)
No, to się działo. U mnie jutro ma się zacząć, ale chyba na mniejszą skalę. Już się boję.
Widoczki z urlopu to chyba na jakichś jeziorach?
Bardzo mnie ucieszyły widoki z twojego zrujnowanego nieco ogrodu. ale wierzę że będzie jeszcze piękniej.


Jola, myślałam że u Ciebie już dawno po? Uważam że to była bardzo dobra decyzja
Nie martw się, wszystko da się przeżyć, u Ciebie tylko przebicie przez mur do piwnicy, u mnie cały ogród zryty.
Urlop nad jeziorem Wdzydzkim
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:35, 22 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9541
vita napisał(a)
Hej, hej Tak to więc wyglądało, jestem w szoku. Jolę na pewno przestraszyłaś, ona jeszcze przed.
Ale wszystko do ogarnięcia, za dwa lata nawet nie będziesz już pamiętała rujnacji.
Wyleciały jakieś rośliny? Zabezpieczyłaś drobnicę, np. storczyki?
Zdjęcia z listopada piękne, jednak ogrodnik zawsze potrafi się pocieszyć.
nie wiedziałam, że jesteś też wodniaczką Duża porcja zdjęć, fajnie, czekałam aż wrócisz


Wyglądało jeszcze gorzej, trzy odwierty po 120 m w głąb, potem wszystkie połączyć razem wykopem 1,5 m głębokości, i dalej pod ścieżką do kotłowni, ale warto było
Rośliny wyleciały tylko te których chciałam się pozbyć, czyli krzewy tawuły i trawy Ice dance.
Storczykom nic się nie stało, zrujnowany głównie trawnik i ścieżki, pilnowałam żeby rabat nie niszczyli wolałam zniszczyć ścieżki, haha
Wodniaczką, taką sobie, mój eM raczej jest

W tym roku zaplanuj sobie przyjazd na pierwszy tydzień czerwca, to najlepszy czas dla rodkow
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kordina 19:39, 22 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
mirkaka napisał(a)





Bardzo podobne zdjęcia mam z Borów Tucholskich. Współczuję dewastacji ogrodu, ale za to idzie NOWE i to jest jak z tą szklanką do połowy pełną lub pustą
Powodzenia i dużo sił na wiosnę, poradzisz sobie ze wszystkim
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ewsyg 19:57, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mirusiu, ależ się u Ciebie działo. Armaagedon, ale najważniejsze, że było warto. Teraz w ciepełku czekaj na wiosnę.
Pamiętam o irysach
Pozdrawiam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Joku 20:05, 22 sty 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12098
Trochę głupio napisałam, oczywiście ucieszyłam się że się odezwałaś. Rujnacja twojego ogrodu nie jest powodem mojej radości, wręcz przeciwnie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Alija 20:28, 22 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Ogród zrujnowany, ale myślę, że warto było. Trawnik sobie odświeżysz i będzie pięknie jak zawsze
albo jeszcze piękniej.
Zdjęcia piękne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies