Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

galgAsia 11:44, 07 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
effka napisał(a)
Dziewczyny ja już bez ortezy!!! Teraz intensywna rehabilitacja i będzie dobrze Powinno obejść się bez operacji! To oznacza, że w końcu mogę coś porobić w ogrodzie, choć kolano zablokowane i ciężko je rozruszać.
Super To teraz do roboty, krew, pot i łzy i będzie dobrze Tylko nie przeciążaj tego kolana, żeby nie popsuć

Ogród nieustająco piękny
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
eVka 11:45, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)


Cieszę się , że już jesteś bez ortezy, tzn. że już jesteś w lepszym stanie i idzie do przodu, więc będzie dobrze

Popsuć to się szybko popsuje i starać się nie trzeba, ale żeby się naprawiło to trzeba wysiłku, jak to mój mąż mówi- entropia.

Ogród zadbany, nic się nie zapuściło, nic się nie zaniedbało więc dobrze Ci pomagali, no oprócz tego jednego co pewnie ogląda się na Ciebie i jak Ty nie robisz, to on też nie no ale czasami tak jest... oczekujesz -nie ma, nie oczekujesz - a jest (np. pomoc).

Rehabilitacja i będzie dobrze rozchodzi sie kolanko.

Mój synek kiedyś złamał rękę w pierwszy dzien wakacji, ręka w gipsie przez miesiąc, zdjęli mu gips a na drugi czy trzeci dzień miał wyjazd na kolonie nad morze na tydzień...i pojechał, a ręka do połowy sie zginała( nie chciała sie wyprostowac w łokciu)wszystko się zastało, no i słuchaj po paru dniach zadzwonił na wideorozmowę i pokazał że już rękę może całkiem wyprostować, tak że bardzo szybko.
Tak i Tobie mówię, nie martw się, że będzie to długo trwało, jesteś młoda, na chodzie więc raz dwa się rozruszasz, a potem dopiero sobie będziesz wzmacniać.

Pozdrowionka



Daria, od wczoraj intensywnie się rehabilituję, ćwiczę w domu, w pracy, więc mam nadzieję, że do końca wakacji wrócę do sprawności. Dzięki za dobre słowo!

Ogród powoli zaczynam sama ogarniać, w końcu! Zaczęłam wczoraj od skoszenia trawnika, nie mogłam uwierzyć, że przez 4 dni trawa urosła o 5 cm! Ledwo kosiarkę pchałam, bo mam bez napędu. 6-7 koszy trawy z mojego trawniczka, to rekord! Nawóz plus 2 dni intensywnych deszczy zrobiły swoje, trawa jest soczysta aż tryska sokami i mega zielona Zupełnie inna niż rok temu podczas suszy.

Dzisiaj plewienie, bo niestety bardzo ogród zarósł chwastami. Może w ciągu kilka najbliższych dni go ogarnę. Dobrze, że teraz przynajmniej podlewanie mam na jakiś czas z głowy

Chciałabym jeszcze poprzesadzać trochę bylin, bo mnóstwo mi się wysiało, rozmnożyło a tata przygotował nowa rabatę za garażem od północy (już na działce siostry), więc jak już będę mogła kucać zacznę tam obsadzać

Buziaki Daria, miłego dnia
____________________
eVka 11:46, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
galgAsia napisał(a)
Super To teraz do roboty, krew, pot i łzy i będzie dobrze Tylko nie przeciążaj tego kolana, żeby nie popsuć

Ogród nieustająco piękny

Hhehe, mam bardzo dużo chodzić, ćwiczyć bo okazało sie, że "tylko" więzadło krzyżowe zerwane, łękotka cała.

Ogród wzywa!

Dzięki
____________________
mrokasia 11:49, 07 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17941
Czytam, żeś już bez ortezy i rehabilitacja w trakcie. Super!
Fajnie, że trawniczek ruszył po nawozie i wodzie z nieba .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 13:00, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Czytam, żeś już bez ortezy i rehabilitacja w trakcie. Super!
Fajnie, że trawniczek ruszył po nawozie i wodzie z nieba .

Dzięki, wczoraj rehabilitowałam się m.in. kosząc trawnik Zajęło mi to dwa razy więcej czasu niż zwykle ale udało się. Jak ja uwielbiam niezależnośc!, Proszenie kogoś o pomoc we wszystkim to utrapienie...
Jeszcze kilka totalnie wypalonych dziur w trawniku jest, wytnę te miejsca i posieję nowa trawkę.

Buziaki!
____________________
Kasia73 13:16, 07 sie 2020


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Ewa super,że wracasz do formy ogrody po deszczach zarosły chyba wszystkim, tak że nie martw się. U mnie jeszcze komary nie dają nic zrobić po południu, tak żrą
Ps
Czytałam priv mam nadzieję że brak wiadomości to dobre wiadomości co nie
eVka 13:40, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia73 napisał(a)
Ewa super,że wracasz do formy ogrody po deszczach zarosły chyba wszystkim, tak że nie martw się. U mnie jeszcze komary nie dają nic zrobić po południu, tak żrą
Ps
Czytałam priv mam nadzieję że brak wiadomości to dobre wiadomości co nie

Dzięki Ja lubię plewić, choć pewnie nie będzie łatwo, bo kucnąć nie mogę ale dam rade

Oby było jak piszesz są wakacje, więc sporo ludzi wyjechało...
____________________
eVka 18:03, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Popołudniowy relaks w ogrodzie

____________________
Jola_M 18:47, 07 sie 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Taaaaa, też mam ten numer dużo zdrówka! W ogrodzie masz przepięknie!
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
eVka 21:05, 07 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jola_M napisał(a)
Taaaaa, też mam ten numer dużo zdrówka! W ogrodzie masz przepięknie!

Uwielbiam to czasopismo Jest inne niż te nasze ogrodowe.
Dziękuję
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies