Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

galgAsia 13:21, 22 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mrokasia napisał(a)
Co Ty powiesz, zmuszona zostałaś? . Zaraz wpadnę do Cię.
Czekam na foty. A wiesz już gdzie posadzisz???

Zakładam, że jak je zobaczę, spłynie na mnie olśnienie - i będę wiedziała . A jak nie - to se polatam z doniczkami...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasia_CS 14:08, 22 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)

Poka!!!

Jak wstawię to dam Ci znać na razie sfociłam delikwenta, pewnie można się dziś będzie spodziewać zdjęcia. U mnie to młodzieniaszek kupiony wtedy w AF, co byłyśmy na tulipanach u Iwonki. Swoją drogą to nie wiem jak go tak swoją drogą ciąć i czy nie zrobiłam błędu, że w sezonie nie zabrałam się już za to, żeby go zagęścić.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 14:28, 22 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mam propozycje wyjazdu w okolice Łodzi na weekend a stamtąd do Danusi rzut beretem to myślałam, że i do Ciebie podjadę ale zapomniałam, że moja siostra przylatuje w sobotę, więc wyjazd odpada.
____________________
Gosiek33 16:35, 22 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zana napisał(a)
Bez Golden Tower posadziłam w tym roku w cieniu. Mogę w przyszłym raportować jak się zachowuje



Mam koralowe Goldenlocks - wiosną do czasu gdy liście na klonach cienia nie dają jest żółciutki, potem zielenieje, nawet nie limonkowy
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 17:28, 22 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia_CS napisał(a)
Kasiu, mam ten bez golden tower i w półcieniu, choć nie wiem czy to pod cień już nie podchodzi.. na razie mało limonkowy jest - raczej zwyczajnie zielony i mnie to denerwuje... może za młody jeszcze, nie mam pojęcia jak go zmusić do zlimonkowacenia


To samo miałam pisać
Edit: już bardziej limonkowa jest magnolia, co obok niego rośnie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 19:55, 22 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
galgAsia napisał(a)

Zakładam, że jak je zobaczę, spłynie na mnie olśnienie - i będę wiedziała . A jak nie - to se polatam z doniczkami...




effka napisał(a)
Mam propozycje wyjazdu w okolice Łodzi na weekend a stamtąd do Danusi rzut beretem to myślałam, że i do Ciebie podjadę ale zapomniałam, że moja siostra przylatuje w sobotę, więc wyjazd odpada.


Szkoda , następnym razem! Serdecznie zapraszam .

Kasia, Gosia, Łucja - no nie, jak ten bez ma być zielony to nie chcę. Chcę coś co się będzie odcinać kolorem od tuj.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 21:19, 22 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Glediczia sunburst będzie się odcinać od tui
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gruszka_na_w... 22:32, 22 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
jolanka napisał(a)
Glediczia sunburst będzie się odcinać od tui


Miałam. Już nie mam. Letnia wichura złamała ją w miejscu szczepienia. Nie żałuję, bo jej atrakcyjność wizualna trwała bardzo krótko. Późno startowała wiosną i bardzo szybko traciła liście
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 09:43, 23 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
jolanka napisał(a)
Glediczia sunburst będzie się odcinać od tui


Jola, o glediczji myślałam ale chyba po zmianie miejscówki altany nie za bardzo mam na nią miejsce...

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Miałam. Już nie mam. Letnia wichura złamała ją w miejscu szczepienia. Nie żałuję, bo jej atrakcyjność wizualna trwała bardzo krótko. Późno startowała wiosną i bardzo szybko traciła liście


Dzięki za info Haniu o krótkiej atrakcyjności glediczji. Tym bardziej spada na koniec listy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:44, 23 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No, i gdzie się podziała ZPJ? Dziś mglisto, wilgotno, listopadowo...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies